Genel Bilgi ve İçerikler

İstanbul En Güzel Baklava ve Kadayıf

48

 

İstanbul en güzel baklava ve kadayıf alternatiflerinden bir tanesini önermek adına sizlerleyiz. Gazi Burma 1984 yılından beri tek şubesiyle hizmet veren ve bu tek şube ile ülkemizin her köşesinden çok sayıda daimi müşterileri olan bir tatlıcıdır. Tüm geleneksel Antep tatlılarını bir arada bulabildiğimiz mekan 30 yılı aşkın süredir Pendik’ de aynı muhitte yer değiştirmeden hizmet vermekte.

İstanbul En Güzel Baklava ve Kadayıf Önerisi

Firmanın üretmiş olduğu baklava, kadayıf ve diğer tatlı türleri her gün aynı kalite ve lezzete sahip olarak üretilmektedir. Her tatlının yapımında kullanılan malzemeler en kaliteli ve taze ürünler arasından seçilmektedir, bu da yediğimiz tatlının kalitesinden ve lezzetinden kolaylıkla anlaşılmaktadır. İstanbul baklava üreticileri içinde en iyiler arasında bulunan Gazi Burma lezzetli kadayıf tatlıları ile de oldukça rağbet görmektedir.  Ayrıntılı olarak gaziburma.com aracılığıyla tatlı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Gazi Burma Ürünleri / Gaziburma.com

Firma yirmiden fazla tatlı çeşidi üretmektedir. Ürünlerde kesinlikle glikoz ve yapay tatlandırıcı kullanılmaz bu nedenle güvenle tercih edebileceğimiz bir mekandır. Fıstıklı baklava içinde ve diğer tatlılarında kendi yetiştirdikleri Antep fıstıklarını kullanan firma bir aile kuruluşu olmanın tüm sıcaklığını ve avantajlarını bu noktada ve lezzetli ürünlerinin değişmeyen kalitesinde bizlere yansıtmaktadır.

Geleneksel tariflerle hazırlanmış ve firmanın kendine özel doğal şerbeti ile tatlandırılmış cevizli baklava başka bir yerde bulunmayacak bir lezzete sahip. Her zaman taze ve çıtır çıtır olarak önümüze gelen tatlıların bir diğer özelliği ise kullanılan doğal tereyağıdır. Kadayıf çeşitlerinde ve diğer baklava türlerinde kullanılan undan tereyağına, şerbetinden iç malzemesine kadar her bir ürün özel olarak getirtilmekte ve maharetli ellerde şekil bularak bize servis edilmektedir.     

İstanbul baklava ve kadayıf alternatifleri açısından ülkemizin en iyi şehridir. Çok sayıda baklava ve kadayıf satışı yapan firma bulunmaktadır. Eğer bu konuda tadından son derece memnun kalabileceğiniz, alternatif bir yer arıyorsanız Gaziburma.com adresine giriş yapmanızı tavsiye ederiz. Tatlı çeşitlerini yakından inceleyebilirsiniz. Gaziburma.com, kurucu Mehmet Sait Budumlu’nun vefatı ardından, Gaziburma ve Gaziburma Ünal olarak ayrı 2 farklı işletme olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

      

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.