Genel Bilgi ve İçerikler

Kadınlar Neyden Tiksinir?

178

Kadınlar neyden tiksinir? Erkeklerde kadınları tiksindiren durumlar nelerdir? Kadınların ilgisini çekmek birçok erkek için önemli bir durumdur. Bu yüzdende oldukça çaba harcarlar ve bu durumu neredeyse hobi haline getirirler. Kadınların ilgisini çekmek aslında oldukça kolaydır. Önemli ve zor olan kadınların ilgisini güzellikler ile çekip yanında, aklında yer alabilmektir. Çünkü kadınların tiksinmesi, sevmesinden daha kolaydır. Kadınların belli başlı tiksindiği durumlar vardır.

Kadınlar Neyden Tiksinir?

Kadınlarda tiksinme neden olur? Bir kadını tiksindiren çok sayıda farklı sebep olabilir. Aslında bu durum, kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Peki bir kadın neyden tiksinir? Genel olarak bir kadının tiksindiği durumlar şu şekildedir:

Ağız Kokusu

Elbette ağız kokusunu hiç kimse sevmez. Zaten sevilecek bir yanı da yok . Fakat kadınların en tiksindiği durumların başında gelen durum kötü kokan ağzıdır. Ağız kokusunu da gidermek oldukça kolay bir durumdur. Birçok yöntem ile ağız kokusundan kurtulabilirsiniz. Önemli olan durum ise ağız kokusunun farkına varabilmek.

Beyaz Pantolon Giyen Erkek

80′li yıllardan kalan bir seçim. Fakat hala birçok erkek tarafından sık tercih edilen ve bayanların ilgisi çektiği düşünülen bir beyaz pantolon çoğu bayan tarafından itici ve demode görülür. Özel bir kostüm olmadıkça beyaz pantolon giyen erkek bir bayanın tiksinmesine sebep olabilir.

Kadınlar Neyden Tiksinir?

Uzun Bıyıklar

Son zamanlar moda olan bıyık hala birçok bayan tarafından tiksinilen bir durum.  Elbette ki yüzün şekline ve sakallar ile birlikte bir havaya sokulmuş bıyıklar bu durumun dışında da kalmakta. Uzun ve pala bıyık hala bayanların sizden tiksinmesi için yeterli. Özellikle sizi ayran yada çorba içerken hayal ederlerse mide bulanmasına kadar yolu var.

Burun Kılları

Burun kılları oldukça yararlı kıllardır. Hatta belki de tek yararlı kıllar burunda olan kıllardır. Fakat yararlı diye uzadığında kesmezseniz kadınların sizden tiksinmesini engelleyemezsiniz. Nefes alıp verirken tozların burnumuza kaçmasını engelleyen kılları kesmek oldukça kolay. Teknoloji gelişti ve sırf burun kılları için makineler çıktı.

Gömlek Düğmelerinin Göbeğe Kadar Açılması

Gömlek düğmelerinin alttan iki veya üç düğmesini düğmeleyerek kadınlara yakışan dekolteyi kendine uygulaması kadınlar tarafından hiç hoş karşılanmamakta. Özellikle bir de göğüste kıllanma varsa ise sizden tiksinmeleri kaçınılmaz sondur.

Abartılı ve Kalıp Gibi Yapılan Saçlar

Abartılı yapılan ve birbirinin aynı olan saç modelleri kadınların sizi itici bulmaları için yeterli. Özellikle bir avuç jöle ile yapılan kalıp halini almış saç modelleri kadınların sizi KRO diye adlandırmasına ve tiksinen gözler ile bakmasına yeterlidir.

Aşırı Kaslı ya da Göbeği Kendinden Önde Giden Erkekler

Kadınlar kaslı erkeklerden hoşlanır diye bir klişe var. Fakat ne bu her kadın için geçerlidir nede her kaslı erkek için geçerlidir. Gereğinden fazla kaslı yani aşırıya kaçmış erkeklere kadınların bakışları tiksinen bakışlardır. Tıpkı göbeği kendinden önce giden erkekler gibi. Elbette biraz göbek veya biraz kas birçok kadının hoşuna gider fakat her ikisinin de aşırısı kadınların tiksinmeleri için yeterli.

Altın Takı Takan Erkek

Bir dönemler büyük furya olan altın saatler, kolyeler, bileklikler kadınların kabusları arasındadır. Altın sarısı takıların zenginlik göstergesi olduğu dönemlerde bile birçok kadın tarafından itici görülen bir furya aslında. Şimdilerde ise altın sarısı takılar tam anlamıyla kadınların sizden tiksinmesine neden olan bir durum. Altın takı takan erkek çoğu kişi tarafından sevilmemektedir.

Tespih Sallamak

Tespih tıpkı altın takılar gibi kadınların sizden tiksinmesine neden olan bir durumdur. Aynı altın takılar gibi bir dönemin olmazsa olması olan tespih şu sıra pek kullanılmasa da kullanılması halinde kadınlar tarafından aynı tepkiyi görmekte. Erkekler tarafından tespih sallanması genellikle kadınlar tarafından hoş karşılanmaz.

Kadınlar neyden tiksinir? Erkeklerde kadınları tiksindiren durumlar nelerdir? Sorularına sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.