Genel Bilgi ve İçerikler

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

44

İstanbul evden eve nakliyat firmaları şeklinde arayış içerisindeyseniz hoş geldiniz. Taşıma işlemlerinde özellikle iş dünyasında hızlı olmak, evden eve nakliyat sektöründe hem zaman kazandıran hem de iş günü kayıplarını azaltan bir işlemdir. Nakliye hizmetlerinde modernize edilen filolar ve konusunda deneyimli şoförler, hizmetin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Şirketimiz nakliyeyle ilgili bütün konularda her zaman tecrübeyi ve profesyonelliği ilk sırada değerlendirir.

Evden eve nakliyenin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde keşif ekibimizin payı büyüktür. Ekibimiz öncelikle evinizi ziyaret ederek eşyaları yerinde görür ve uygun araç tercih işlemini gerçekleştirir. Araç tercihinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi, evden eve nakliyat işleminin bir seferde gerçekleşmesini sağlar. Bu nedenle ekspertizlerimiz tek seferde eşyaları yerine ulaştıracak araç tercih işlemini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul, taşınma trafiğinin en yoğun olduğu şehrimizdir. İçeriye sürekli olarak göç alan, dışarıya göç veren bu şehrimizde İstanbul evden eve nakliyat firmaları arayan kişi sayısı oldukça fazladır. Taleplere dair olarak tercih edilebilecek en iyi nakliye firmalarından bir tanesi pointer nakliyat => pointernakliyat.com ‘dur.

Araç tercihinin yapılmasının ardından evden eve nakliyat elemanlarımız eşyaların paketlenmesinde kullanılacak paketleme malzemesini ve paketleme elemanlarını belirlemektedir. Eşyaların yapısal özelliğini dikkate alan paketleme elemanlarımız köpüklü kutucukların yanı sıra özel balonlu naylonlarla eşyaları en iyi şekilde paketlemektedir.

Marangoz hizmeti özellikle montajlama yöntemi ile taşınabilecek mobilyalar için oldukça önemlidir. Bu işte uzman olmak eşyaların zarar görmesini engeller ve bu şekilde eşyalar kısa sürede yerine ulaşır. Evden eve marangoz hizmeti ile ilgili konularda eksperlerimiz gerekli notları alır ve en iyi hizmet programını oluşturur.

Pratik ekspertiz hizmetimizin diğer önemli bir konusu ise asansörlü yük aracının yerinin tespit edilmesidir. Bu tespit işleminde asansörlü yük aracının yan kısmına park edecek olan kapalı kasa araç da hesap edilmektedir. Park boşlukları, bahçe boşlukları ve benzeri boşluklar ekibimiz tarafından belirleniyor ve programa dahil ediliyor.

Taşınacak eşyalar içerisinde sigortalanmasını istediğiniz eşyalar eksperlerimiz tarafından sigortalanmaktadır. Sigortalama işleminde ilk aşamada eşyanın fotoğrafı çekilir ve bu fotoğraf sigorta firmasına gönderilir. Sigorta firması çekilen fotoğrafı değerlendirerek sigorta poliçesini keser.

Evden Eve Nakliyat Yükleme Programı

Taşıma işlemlerinde ağır eşyalar, beyaz eşyalar, sandıklar, derin dondurucular ve benzeri eşyalar özel ambalaj malzemesi ile sarılır. Bu şekilde çizilme ve benzeri problemlerin önüne geçilir. Pratik yöntemlerle evden eve hizmetimizin en önemli aşaması yükleme işlemidir.

Raylı olan ve rayları istenilen kata kadar uzayabilen asansörlü araçlarımızla ilk önce ağır eşyaları indiriyoruz. Bu işlemin ardından ağır eşyaların üzerine hafif eşyaların kutularını indiriyoruz. Elemanlarımız bütün bu işlemlerde güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Eşyalar yüklendikten sonra şoförlerimiz güvenli yolları tercih ederek eşyaları teslim edilmesi istenen adrese bırakmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat firmalarından bir tanesini sizler için önerdik. Tarayıcınıza “Pointernakliyat.com” yazarak kendilerine ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.