Genel Bilgi ve İçerikler

En İyi Time Lapse Uygulamaları

347

En iyi time lapse uygulamaları hangileri? Sorusu, cep telefonunda time lapse çekimi yapmayı seven kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bu tarz videolar, özellikle instagram hikayeleri, tiktok paylaşımları ve sosyal medya paylaşımlarında oldukça hoş görünebilmektedir. Özellikle gökyüzü, manzara, insan veya araç topluluklarının çekimi esnasında ortaya gerçekten de son derece güzel görüntüler çıkabilmektedir. Bu görüntüler, hesabınızı takip eden veya paylaşımınızı dışarıdan gören kişiler tarafından oldukça beğenilebilir.

Time Lapse Uygulamaları Paralı Mı?

Bazı uygulamalar ücretli, bazıları ise ücretsizdir. Genel olarak işlevi fazla olan uygulamalarda kullanıcıdan haftalık, aylık veya yıllık kullanımına yönelik olarak ücret istenebilmektedir. Bu tarz uygulamalar ayrıca ilk 3 gün veya ilk 1 hafta ücretsiz kullanım hakkı da sunabilmektedir. Bu sebepten dolayı ücretli uygulamaya ödeme yapmadan önce, ücretsiz versiyonunu kullanarak programı tam anlamıyla deneyimleyebilirsiniz. Ve kararınızı buna göre verebilirsiniz.

En İyi Time Lapse Uygulamaları

Time lapse çekimi veya time lapse çekiminin ardından kullanılabilecek çok sayıda farklı uygulama mevcuttur. Özellikle birden çok video çekimlerinizde, video geçişlerini ve video hızını yavaşlatabilmek, hızlandırabilmek adına bu programları kullanabilirsiniz.

  • Flow Uygulaması
  • Capcut Uygulaması (Ücretsizdir)
  • Inshot Uygulaması
  • SlowMotionVideo Uygulaması
  • Splice Uygulaması

Aracılığıyla videolarınıza çeşitli efektler verebilirsiniz. Video hızınızı ayarlayabilirsiniz. Videonuza müzik ekleyebilir, istediğiniz yerden kırpabilirsiniz. Ve daha pek çok özelliği bu uygulamalar sayesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder, mutlu günler dileriz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.