Genel Bilgi ve İçerikler

İnstagramda Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

301

İnstagramda gizli hesaplar nasıl görülür? Bu sorunuza bir cevap arıyorsanız hoş geldiniz. Bilindiği üzere instagram her geçen gün kullanıcı sayısı artan bir sosyal medya uygulaması.. Bazı kişiler birbirlerini takip ederek tüm paylaşımları görebilse de, bazı durumlarda oluşan ayrılık, tartışma gibi durumların akabinde kişiler birbirlerini takipten çıkartabiliyor. Ve bir süre sonra taraflardan bir tanesi, karşı tarafın neler paylaştığını merak edebiliyor. Peki bu merak giderilebilir mi? Takip edilmeyen bir hesapta bulunan gönderileri görmek instagram algoritmasına göre mümkün olmayabiliyor. Ancak bazı yöntemler kullanılarak yine de paylaşımlara nadiren de olsa erişilebiliyor.

İnstagramda gizli hesaplar nasıl görülür? İnstagram hesapları genel olarak herkese açık veya sadece takipçilere açık olarak ikiye ayrılmaktadır. Eğer siz, profili gizli olan bir hesabı takip etmiyorsanız bu profilde paylaşanları da göremezsiniz. Şayet paylaşımlarına bakmak istediğiniz kişiyi yakın bir arkadaşınız takip ediyorsa onun ricasıyla o hesaptan görebilir veya farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Peki nedir bu yöntemler?

İnstagramda Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

Hiçbir ek yönteme başvurmadan, instagram politikası gereği uygulama içerisinde takip etmediğiniz gizli bir hesabı görmeniz mümkün değildir. Bazı ek yöntemler kullanılarak instagram içerisinde gizli hesaplara bakma mümkün olabilir. Bunun için çok sayıda instagram gizli hesap uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bazılarına (faikbas.com/instagram-gizli-profilleri-gorme/) sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamaları kullanırken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bazı uygulamalar kullanıcıların şifresini çalma odaklı olabiliyor. Bu noktada sorumluluk tamamıyla size aittir. Yine de instagram gizli hesap görme adına girişimlerde bulunmak isterseniz az önce de belirtmiş olduğumuz faikbas.com adresinde bulunan ilgili sayfaya bir göz atabilirsiniz.

İnstagramda gizli hesaplara nasıl bakılır? Sorusuna sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Bununla birlikte ayrıca faikbas.com sitesinde pek çok güncel içeriğe ulaşmak da mümkün olmakta. Örneğin Windows 10 etkinleştirme nasıl yapılır? Gibi..

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.