Genel Bilgi ve İçerikler

Arcane İzleme Sitesi

12

Arcane izleme sitesi arıyorsanız hoş geldiniz.  Anime izlemeye yeni başladıysanız ya da anime izlemeye ilgi duyuyorsanız izlemeye Tokyo revengers izle, darling in the franxx izle veya Hayao Miyazaki animeleri ile başlayabilirsiniz. Bunların arasından şüphesi en beğenilen Ruhların Kaçışıdır. Hayao Miyazaki animelerinde her zaman iyi ya da kötü anlamda keskin çizgiler bulunmamaktadır. Örneğin kötü olan bir karakter her zaman köyü değildir iyilikte yapabilir. Bunun tam tersi durumlarda görülebilir.

Arcane İzleme Sitesi

Arcane izleme sitesi olarak animewho.com tercih edilebilir. Ruhların Kaçışına gelecek olursak filmin ana karakteri on yaşındaki Chihiro isimli sevimli bir kızdır. Bu kızımız ebeveynleri ile yeni bir kasabaya taşınacaktır ve bu kasabaya taşınacağı için mutsuzdur. Yeni kasabalarına gidiş yolunda farkında olmadan doğaüstü bir alemde kendilerini bulurlar. Kahramanımızın anne ve babası domuza dönüşür. Haku isimli bir çocuk Chihiro’ya anne ve babasını kurtarmasında yardım edeceğini söylemektedir.

Chihiro bu süreçte tekrar normal dünyaya dönmek, anne ve babasını kurtarmak için doğaüstü bir hamamda çalışmaya başlar. Kahramanımız burada pek çok zorluklarla karşılaşır ve güzel dostluklar edinir. Hikayenin sonu mutlu biter ve kahramanımız ailesine kavuşur.

Bu anime de en önemli karakterlerden bir şüphesiz Suratsız’dır. Karakterin bir suratı yani başka bir deyişle benliği olmadığı için Suratsız’ın başkalarıyla iletişim kurabilmesi imkansızdır. İletişim kurabilmesinin tek yolu ise yuttuğu kişilerin sesi ile konuşmasıdır. Arcane izleme sitesi animewho.com aracılığıyla sizler de arcane izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.