Genel Bilgi ve İçerikler

Turnike Sistemi ve Modelleri

149

Turnike sistemi ve modelleri için hoş geldiniz. Turnike sistemleri ne işe yarar? Turnike sistemleri; insan geçişlerini engellemek, kısıtlamak, yalnızca geçiş hakkı olanların geçişini sağlayan yazılımlardır. Çözüm ARGE firması olarak turnike sistemlerini en kaliteli haliyle size sunmaktayız. Yalnızca turnike sistemleri değil, daha pek çok modeller üretmekteyiz.

Plaka tanıma sistemi, biletli otopark sistemi, mobil terminal sistemi, Hidden Gate turnikeler gibi birçok ürün sayfamızda mevcuttur. Bunlar arasında olan turnike sistemi kendi içinde sınıflandırılır. Kullanım alanı ve amacına yönelik bir şekilde kategorilere ayrılmıştır.

Turnike Sistemi ve Modelleri

Turnike sistemlerini sizler için sınıflandırdık. Paslanmaz ya da boyalı galvanizli metalden üretilen Yaprak Turnikeler bir yöne geçiş izni veren modeller arasındadır. Tek yöne geçiş izni veren modeller arasında Kelebek Turnike ve Market Turnikesi blogları da mevcuttur. 3 kollu turnike sistemleri spor salonları, iş merkezleri, oteller gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Bu turnikeler genellikle kartla geçiş izni vermektedir, ancak isteğe göre yüz okuma veya parmak izi ile de kullanılabilmektedir. Parmak izinin ve yüz tanımlamanın algılandığı birçok turnike modeli firmamızda vardır. Bu tarz biyometrik turnike sistemi tercih etmiyorsanız jetonlu turnike sistemlerimize göz atabilirsiniz.

Yaya geçişinin engellendiği ya da kontrol altına alındığı bu sistemleri en kaliteli şekilde tasarlıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için uzun ömürlü olmasını sağladığımız ürünlerimizde kaliteden şaşmıyoruz. Turnike sistemleri hakkında detaylı açıklama ve fiyat bilgisini bize ulaşarak alabilirsiniz.

Turnike sistemleri, turnike sistemi satış firmaları aracılığıyla satın alınabilir. Bu firmalardan bir tanesi şu şekildedir.

https://www.cozumarge.com.tr/turnike-sistemi/

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.