Genel Bilgi ve İçerikler

Manuel Market Turnikelerinin Kullanıldığı Mağazalar

25

Geçiş sistemleri adı altında verilen hizmet, işletmelerin çalışma koşullarını iyileştirmenin en önemli adımıdır. İşletme içerisine girecek olan müşterileri sıralama ve düzenli olarak almak için en kolay yollardan birisidir. İndirim günlerinde genellikle marketler önünde kalabalık olur ve tüm insanlar aynı anda girmek ister. Turnikelerin kullanılması, insanların düzenli bir sırayla ve daha yavaş içeri girmesinde etkilidir.

İşletmenin Verdiği Hizmetler

Turnike hizmeti veren işletme, müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Ürünlerini ve çeşitliliğini bu sistemlere göre ayarlayarak, en verimli çözümlerle yardımcı olmaktadır.

Müşteri odaklı çalışmaları ve ürünleri arasında:

  • Mekanik ve radarlı kapılar,
  • Turnikeler ve araba girişleri,
  • Kasa geçiş kapıları,
  • Ayrıcı ve bariyer sistemleri,
  • Kutular ve aksesuarlar bulunuyor.

Tüm hizmetler, işletmelerin daha düzenli olmasını sağlarken, yığılmaları engelliyor. İşletmenizin girişinde tek yönlü olarak yerleştirebileceğiniz kilitli yaprak turnike ürünleri sayesinde, giriş kapısından çıkışların yapılmasının önüne geçebilirsiniz. Marketlerde ve işletmelerde farklı çözümler de sunuyorlar.

Kullanım Amacına Genel Bakış

Manuel market turnikeleri sadece marketlerde değil, farklı alanlarda da karşımıza çıkmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarının girişinde, sanayi tesislerinde, iş merkezleri ve plazalarda, çalışma alanlarını ayırmada büyük önem taşır. Alışveriş merkezi içindeki marketlerde de çoğunlukla market turnikeleri görmek mümkündür. Bu sistem, alışveriş merkeziyle marketin ayrımını sağlarken, müşterilerin içeri girdikten sonra başka bir kapıdan çıkmak zorunda olduğunu da göstermektedir.

İşletmenizin İhtiyacına Özel Çözümler

İşletmeleriniz fiziksel açıdan farklı turnike sistemlerine ihtiyaç duyabilir. Bunun pek çok nedeni vardır. Firma, müşterilerine özel sunduğu çözümlerle onların en verimli şekilde ürünlerden faydalanmasını sağlamaktadır. Farklı mekanik turnike sistemleriyle hizmet veren şirket, müşteri memnuniyetini artırmayı ve her zaman tepede tutmayı hedeflemektedir. Krom ve metallerden oluşturulan bu sert giriş kapıları, işletmenizin güvenliğini sağlar. Güç uygulanması halinde bile açılmayacak olan kapılar sayesinde, ters yönden girişleri engelleyebilir, tüm marketinizi düzen içerisinde tutabilirsiniz.

Market Giriş Çıkışları

Marketlerde sadece giriş çıkış problem değildir. Aynı zamanda açık olmayan kasaları belirtmek, buralardan çıkış yapılmamasını sağlamak için de ürünlere ihtiyaç vardır. Bu nedenle ürün kapasitesini genişleten firmadan, kasa çıkış kapısı hizmeti satın alabilirsiniz. Bunun yanında satın almaşız çıkışlar için özel oluşturulmuş ters yönden girişe izin vermeyen özel çözümler de sunmaktadır. Manuel kapılardan dilediğinizi satın alabilir, işletmenizin korunmasını sağlayabilirsiniz.

Manuel ve Bel Turnikeleri

Bel turnikeleri, çoğu işletmenin tercih ettiği çözümler arasındadır. İnsanların ellerinin dolu olması nedeniyle hızlıca giriş ve çıkış yapmasını sağlayan mekanizma, belden alacağı güçle dönerek ilerlemektedir. Firma, bel turnikeleri konusunda da geniş hizmet sağlamaktadır. Hem girişlerde hem çıkışlarda tercih edilebilecek bu ürünü dilerseniz satın almasız çıkış bölümünde de kullanabilirsiniz. Marketlerde alışveriş süresince kullanılan arabaların da düzenli ve tertipli şekilde var olması için, özel kapılardan market sisteminize ekleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.