Genel Bilgi ve İçerikler

En Ucuz Ve Hızlı Hosting Hizmetini Nereden Satın Alabilirim?

164

En ucuz ve hızlı hosting hizmetinizi nereden satın alabilirim? Sorunuza cevap arıyorsanız hoş geldiniz. Hosting, web sitenizin her gün ve günün her anında işlevde olmasını sağlayan sunuculara verilen isimdir. Hosting hizmeti sayesinde siteleriniz en yoğun anlarda dahi sorunsuz bir şekilde işlemeye devam etmektedir. Siz de eğer web sitesi oluşturmak istiyorsanız erişilebilir bir site için mutlaka hosting hizmeti almalısınız.

Bu konuda uygun fiyatlı ve hızlı hizmetlere ulaşmak gerekmektedir. Cenuta, sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hosting hizmetlerini sunmaktadır.

Hosting Paketleri

Cenuta, sizlere ucuz hosting servisleri ile uygun fiyatlı paketler sunmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olan hizmetlere hesaplı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sınırsız hosting paketi ile LiteSpeed Web sunucusu, ücretsiz domain, ücretsiz günlük yedekleme, site taşıma imkanlarına ulaşabilirsiniz. Bu paketi 12 ay takit ile elde edebilirsiniz.

En Ucuz Ve Hızlı Hosting Hizmetini Nereden Satın Alabilirim?

 

Ekonomik Web hosting paketi ile daha uygun fiyatlar ile sitenizin yönetimini sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret hosting, windows hosting, kurumsal hosting ve reseller hosting paketleri ile de kendinize uygun paketi bulabilirsiniz.

Web Sitesi Kurulumu

Cenuta, sizlere web sitesi kurulumu hizmeti de vermektedir. Tüm hosting hizmetleri ile birlikte en uygun fiyatlar ile sizler için çalışılmaktadır. Kurulan siteler yüzde yüz SEO uyumludur. Yüzde yüze yakın uptime özelliği sunulmaktadır. Sitelerinizin ücretsiz olarak SSL güvenlik sertifikası bulunacaktır. Ayrıca tasarımlarınıza uygun olarak 200’den fazla hazır şablonda sizin olacaktır. Seçeceğiniz özellikler ile istediğiniz ödeme seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Ayrıca ödemelerde taksitlendirme imkanınız da bulunmaktadır.

WordPress

WordPress ile sitenizi kodlama bilmeden kolayca yönetebilirsiniz. Çoğu site bu yöntemle yönetilmektedir. Eğer bu konuda çok fazla bilginiz yoksa wordpress kesinlikle size uygundur.

Cenuta, wordpress hosting hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmeti satın aldığınızda birçok ücretsiz özellik de kazanacaksınız. Ücretsiz domain, günlük yedekleme, site taşıma, SSL sertifikası gibi özelliklere sahip olacaksınız. Ayrıca yüzde 99 oranında mail inbox garantisi de sunulmaktadır. Siteniz maksimum hızda olacaktır. Ödemelerde 12 ay taksit imkanı da sunulmaktadır.

Alan Adı

Site üzerinden alan adı kaydı ile domain sorgulayabilirsiniz. Eğer ucuz domain adı arıyorsanız buradan kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bu platform üzerinden alan adı transferi de yapabilirsiniz.

Alan adı fiyatları; .com 67.18 TL, .net 82.25 TL, .org 68.14 TL, .biz 116.29 TL şeklindedir. Bu ücretler yıllık olarak ödenmektedir. Bu alan adlarından farklı olarak birçok alan adına ve fiyatlarına site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Domain, hosting, bayi hosting, wordpress, sunucu gibi konularda bilgi edinmek için sitede bulunan yazıları okuyabilirsiniz. Sizler için en kaliteli ve hızlı hizmetler uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Bkz: cenuta.com

1 yorum
  1. Ata Salih diyor

    En ucuz Hosting ve alan adi 1 Yıllık .com alan adi + 1Yıllık Web Hosting + 1 Yıllık SSL = sadece ve sadece 60 Tl iletisim:
    bionluk.com/atasalih

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.