Genel Bilgi ve İçerikler

Tecrübeli Çelik Çatı Firması

178

Tecrübeli çelik çatı firması 2017 yılında kurulan Roof Çelik firması çatı anlayışını değiştirmek için yola çıkan uzman mühendisler tarafından kurulmuştur. Roof Çelik firması Kanada’da kullanılan oval çelik çatı sistemini Türkiye pazarına tanıtarak sektörünün öncü firması haline gelmiştir.

Tecrübeli Çelik Çatı Firması

Roof Çelik’in uzmanlık alanlarından biri tonoz çatı yapımıdır. Tonoz çatı bir çelik çatı sistemidir. Kemerlerin birleştirilmesi ile koridor şeklinin oluşturulması ile meydana gelen tonoz çatılar yangınlara karşı dirençliyken ayrıca yağmur ve korozyona dayanıklı oluşu ile de ön plana çıkmaktadır. Ağırlıklı olarak seralarda, endüstriyel yapılarda, akaryakıt istasyonlarında ve marketlerde kullanılan tonoz çatı, ferah ve geniş bir ortam sağlaması ile de oldukça tercih edilmektedir.

Roof Çelik’in oldukça önem verdiği bir diğer alan da kemerli çelik yapılardır. İnşaat yapılacak olan arsanın elverişsiz olduğu durumlarda tercih edilen kemerli çelik yapılar, kolonsuz alan tercih edilen alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Paslanmaz metalden üretilen kemer binaların oldukça sağlam olduklarını söylemek mümkündür.

Müşteri Memnuniyeti İlk Sırada Gelmektedir

Sektörünün öncü kuruluşu olan Roof Çelik çatı, müşteri memnuniyeti en ön sıraya koymaktadır. Güven ilkesi ile yola çıkan Roof Çelik, kaliteden ödün vermeyen yaklaşımı ile müşterilerini memnun etmek adına hizmetini en hızlı ve en kısa sürede vermek hedefindedir.

Sadece yerel pazarda değil küresel pazarda da en önde gelen firmalardan biri olan Roof Çelik, yarattığı değerler ile büyümeye devam edecek ve yaratıcı çözümleri ile öncü olma misyonunu sürdürmek hedefindedir. Bu bakış açısı, kaliteli iş yapışı ve iş ahlakı ile bir dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz çatıya ulaşmak ve sizin için en uygun olan çatı sistemini öğrenmek için web sitemiz üzerinden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.