Genel Bilgi ve İçerikler

EGR Arızası Çözümü Nasıl Yapılır?

146

Egr arızası çözümü nasıl yapılır? EGR, egzoz geri dönüşüm valfı kelime dizesinin kısaltılmış halidir. Yani otomobillerin yakıtının yanmasının ardından meydana gelen azot oksit emisyonunu azaltmak adına kullanılan bir parçadır. Egr arızalarının çözümünü bir kişinin tek başına yapması son derece zor olabilir. Bu nedenden dolayı profesyonel bir destek alınabilir.

DemirkıranEcu, İstanbul’un en iyi araç yazılımı firmalarından biridir. DemirkıranEcu sürekli olarak geliştirmek ve iyileştirmek için hem ekibi hem de altyapıya sahiptir. Kendileri egr arızasının çözümü konusunda profesyonel destek sağlayabilir.

EGR Arızası Çözümü Nasıl Yapılır?

DemirkıranEcu, karbon birikintileriyle tıkanarak arızalanmasına veya yapışmasına neden olarak hata kodlarına ve kötü çalışmaya neden olan sorunlu EGR sistemleri için etkili bir yanıt geliştirmiştir. EGR valfini devre dışı bırakan yazılım çözümümüz, motorunuzun verimliliğini artırmanın basit ve etkili bir yöntemidir. Çözüm işlemleri için demirkiranecu.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

EGR arızası veya EGR iptali çözümü ve motor yönetimi ECU’sunun yeniden programlanması, daha düşük motor sıcaklıkları, geliştirilmiş gaz kelebeği tepkisi ve ekonomi ile sonuçlanır ve ayrıca yağ kirliliğini ve karbon tortularını azaltarak motor ömrünü uzatabilir.

Çip Ayarlaması

Chip Tuning, basitçe başka bir adla yeniden eşlemedir. Ancak program çipinin araçtaki ana ECU’dan fiziksel olarak çıkarılmasını ve yeniden programlamayı veya yeniden eşlemesi ile değiştirilmiş yeni bir çip ile değiştirilmesini içerir. Teknolojik gelişmeler, Chip Tuning’in artık daha nadir olduğu, ancak hala belirli araçları programlamanın tek yolu olduğu anlamına geliyor. Günümüzde çoğu yeniden eşleme, teşhis amaçlı OBD2 Soketi aracılığıyla veya tezgahtaki özel adaptörler kullanılarak doğrudan ECU’ya gerçekleştirilir.

Egr arızası çözümü nasıl yapılır? Sorusuna sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. DemirkıranEcu web sitesine girerek Adblue arızası çözümü, FRM arıza çözümü, POP bang gibi hizmetler vermektedir. Bu hizmetleri profesyonel ve uygun fiyatlara gerçekleştirmektedir. Daha fazla bilgiye ulaşmak ve iletişime geçmek için demirkiranecu.com web sitesine girebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.