Genel Bilgi ve İçerikler

Samsun Plastik Kaynak Ustası

270

Samsun plastik kaynak ustası Onur usta ( 0543 607 27 53) pek çok farklı konuda hizmet sunmaktadır. Samsun tampon tamiri, far onarımı, far parlatma, plastik kaynak, çamurluk tamiri, kapı kolları plastik tamiri gibi çok sayıda tamir hizmeti sunmaktadır. Hızlı ve aynı zamanda uygun fiyatlar karşılığında çözümler sizleri bekliyor.

Google haritalarda 54. Sokak No:177 yazarak konum aldığınızda kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden 0543 607 27 53 nolu numara ile iletişime geçerek de konum bilgisi alabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için Gülsan sanayi sitesi, 54. Sokak no 100 şeklindedir.

Samsun Plastik Kaynak Ustası

Samsun Plastik Kaynak Ustası

Samsun plastik kaynak merkezi mi arıyorsunuz? Samsun’da plastik tampon tampiri, araç plastik parça tamirleri, çıkık tampon tamiri ve buna benzer tüm durumlar için iletişime geçebilirsiniz. Onur usta, bu konularda son derece tecrübelidir.

Ayrıca Onur usta, far onarımı, far parlatma, far kurutma, jant boyama gibi her türlü konuda da tecih edilebilir. Onur ustanın sanayide dükkanı bulunmaktadır. İsterseniz hizmet almadan önce whatsapp üzerinden kendisine de ulaşabilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.