Genel Bilgi ve İçerikler

R10 Nedir? R10 Davetiye Kodu Nasıl Alınır?

R10a Nasıl Kayıt Olunur?

299

R10 nedir? R10 davetiye kodu nasıl alınır? Nasıl kayıt olunur? İnternet üzerinden para kazanmak isteyen, iş yaptırmak isteyen kişi sayısı son dönemde oldukça arttı. Artık insanlar, oturdukları yerden internete bağlı cihazlar aracılığıyla iş alabiliyor, iş verebiliyor, ürün satın alabiliyor. Tabi bu eylemlerin tamamı bazı bu eylemlere aracılık eden platformlar aracılığıyla gerçekleşiyor.

R10 Nedir?

R10 (R10.net), Webmaster platformudur. Binlerce üyesi olan bu platform, 2005 yılında Google servisleri hakkında bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Siteye kayıt işlemleri, davetiye sistemi aracılığıyla gerçekleşmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi de güvenilir olmayan kişilerin platformda olmamasını sağlamak, tam anlamıyla olmasa da, tamama yakın bir şekilde güvenilir insanlardan oluşmuş platform inşa etmektir.

R10.net ‘De İnsanlar Ne Yapar?

R10.net platformunda insanlar ürün ya da hizmetlerini satabilir. Ürün veya hizmet satın alabilir. SEO çalışmaları yaptırabilir. Reklam çalışmaları yaptırabilir. Kısacası binlerce farklı insan, bir şey alabilmek veya bir şey satabilmek gayesiyle platformda aktiftir. Aslında tek gaye bu değildir. Bu platformda çok sayıda değerli bilgi de paylaşılmaktadır. Bu bilgilere ulaşabilmek için illa ki üye olunmasına gerek de yoktur.

R10 Davetiye Kodu Nasıl Alınır?

R10 davetiye kodu satışı yasaktır. Eğer satış yapıldığı tespit edilirse üyelikler cezalandırılır. Üyeler, olası kötü bir durumda sorumlu tutulmamak için genellikle sadece tanıdıkları kişilere davetiye kodu göndermektedir. Tanıdığınız bir R10 üyesi varsa, bu üye aracılığıyla davetiye kodu temin edebilirsiniz. R10 a nasıl kayıt olunur? Sorusunun cevabı, davetiye kodu iledir.

R10 nedir? R10 davetiye kodu nasıl alınır? Sorularına sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.