Genel Bilgi ve İçerikler

Reseller Hosting Fiyatları Ne Kadar?

56

Reseller Hosting fiyatları ne kadar? Kesintisiz hizmet garantisi koşulları göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Örneğin, web sayfasının yayına açılabilmesi için alan adına ihtiyaç duyulur. Web sitesinin açılmasını sağlayacak olan sunucularda site için açılan ve sitenin yüklemesinin yapıldığı alana hosting denilir.

Hosting hizmetini sağlayan sunucular ise bilgisayarlardan çok daha güçlü cihazlardır. Bu cihazlar günün her saatinde erişilebilir konumda yer alırlar. Aksi bir durumda hosting hizmeti alınan web sitesine internet dünyasından erişim sağlanamaz. Tamda bu yüzden hosting hizmeti kesintisiz garanti koşulu ile verilmelidir. Fiyatlandırma sürecinde ise bu koşul göz önünde bulundurulur.

Reseller Hosting Fiyatları Ne Kadar?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi bu alanda Reseller hosting fiyatları ne kadar? Şeklindedir. Viyontek.com kaliteli hizmeti uyguna sunan firmalar arasında yer almaktadır.

 • Reseller 1 Aylık 19,90tl
 • Reseller 2 Aylık 29,90tl
 • Reseller 3 Aylık 39,90tl
 • Reseller 4 Aylık 44,90tl
 • Reseller 5 Aylık 59,90tl

Viyontek.com aracılığıyla Reseller hosting paketlerini kolay bir şekilde inceleyebilir, fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Reseller Hosting Hizmeti Nasıl Seçilmelidir?

Günümüzde Reseller Hosting hizmeti seçilirken belirli kriterlerin karşılandığında dikkat etmek gerekir. Belirli şirketler oldukça ucuz hosting fiyatları ile karşınıza çıkıp, sınırsız hosting alanı sunduklarını iddia edebilirler. Bu durumda siz de firmaya belirli sorular yönelterek doğru bilgi verip vermediğini öğrenebilirsiniz.

Eğer hosting hizmet sağlayıcısı bir sunucu üzerinden sınırsız hosting alanı sunduğunu belirtiyorsa, dikkatli olmanız gerekir. Çünkü teknik açıdan tek sunucu üzerinden sınırsız hizmet verilmesi mümkün değildir. Viyontek.com aracılığıyla Reseller hosting alınabilir. Kuruluş ayrıca bu hizmetin yanında VPS sunucu konusunda da tercih edilebilir.

Hosting hizmeti normal şartlar altında kurumsal ve bireysel olarak 2 farklı kategoride verilir. Çünkü şirketlerin bilgilerinin yer aldığı sunucular için güvenlik prosedürleri açısından daha yüksek bir oran oluşturulması şarttır. Bu önemli kriteri sağlayan bir hizmetten yararlanabilmek için bireysel ve kurumsal kullanımlı hostinglerin aynı sunucuda yer almadığından emin olmanızda fayda vardır.

Reseller Hosting Hizmeti Neler Sağlamalıdır?

Günümüzde Reseller hosting ihtiyaçları kişiden kişiye göre değişmektedir. Web sitesiniz için edindiğiniz bir hosting hizmeti sonunda şunları elde edebilmeniz gerekir.

 • En az 200-250 MB sunucu alanı,
 • En az şirketinizde görev alan kişi sayısı kadar E-mail kullanımı,
 • E-mail hesabına yönelik mail tutma kapasitesinde her e-mail için minimum 1 GB kapasite kazanma,
 • Tek mailde en az 40 ila 50 MB e-mail gönderebilme,
 • 50 MB’lik bant genişliği,
 • Yedekleme yapılabilen sunucu,
 • 7/24 müşteri hizmetleri desteği alabilme,

Sıralanan koşulları sizlere kazandıran bir hosting hizmet sağlayıcısı ile çalışmanız daha doğru olacaktır.

Reseller Hosting Ücreti Ne Sıklıkla Ödenir?

Hosting fiyatları, hizmet ücretleri sadece bir kereliğe mahsus ödenmemektedir. Çünkü hosting ilerleyen süreçte bakım ve server desteğine ihtiyaç duymaktadır. Hosting için her bir yılın sonunda anlaşılan tutarda ödeme yapılır. Ücretlerin ödenmemesi halinde ise hosting sağlayıcı şirketler web sitesi yayınınızı askıya alabilmektedir. SSD VDS ve dahası için viyontek.com a giriş yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.