Genel Bilgi ve İçerikler

Zaman Nasıl Hızlı Geçer? Hızlı Zaman Geçirme

Hızlı Zaman Geçirmek İçin Yapılması Gerekenler

392

Zaman nasıl hızlı geçer? Hızlı zaman geçirmek için yapılması gerekenler nelerdir? Soruları, günümüzde pek çok kişi tarafından sorulmakta. Zaman kavramı, ülkemizde her insan için aynıdır. Genel olarak bir kaç hafta sonra için yapılmış bir tatil planı, yurtdışı seyahati veya bir kaç saat sonrası için ayarlanmış özel bir davet için zaman hızlı geçirilmek istenebilir. Çok sayıda kişi bu bekleyiş esnasında “ya bu zamanda bir türlü geçmiyor” şeklinde küçük bir sitem içerisinde olabilmektedir.

Zaman Nasıl Hızlı Geçer? Hızlı Zaman Geçirme

Örneğin bir saati izlediğinizi düşünün. Gözlerinizi akrep ve yelkovandan ayırmadığınızı… Zaman sizin için çok yavaş akıyormuş gibi görünecektir. Ancak sevdiğiniz bir şeyle meşgul olurken, o şeye odaklandığınız, mutlu olduğunuz için zaman hızlı bir şekilde geçiyormuş gibi gelir size…

Mesela AVMlerde neden pencere yoktur. Gün ışığı almazlar? Hiç düşündünüz mü? İnsanlar içeride zamanın nasıl geçtiğini, hava kararsa dahi farkına varamasınlar diye… İşte siz de zamanı hızlı geçirmek istiyorsanız sevdiğiniz şeylerle, sizi oyalayan şeylerle meşgul olabilirsiniz. Bu zihninizde zamanın biraz daha hızlı bir şekilde akıp gitmesine yardımcı olacaktır.

Zaman nasıl hızlı geçer? Hızlı zaman geçirmek için yapılması gerekenler nelerdir? Sorularına sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Eğer var ise konu ile ilgili düşüncelerinizi, zamanı daha hızlı geçirebilmek için neler yapmaya çalıştığınızı yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.