Genel Bilgi ve İçerikler

SimpraPOS El Terminali Ve Garson Uygulaması

51

Son sürat gelişen teknoloji ile birlikte artık işletmelerinizi diğer işletmelerin önüne geçirmek mümkün. SimpraPOS El Terminali ile artık siparişleri ve masalarda olan değişikleri tek tıkla yönetebiliyorken sipariş esnasında herhangi bir karmaşa olmasını önlemiş oluyorsunuz. Hem müşteri memnuniyetiniz hem de çalışandan aldığınız verimde olan artış eminiz sizleri de şaşırtacak.

El Terminali Nedir, Ne İşe Yarar?

SimpraPOS El Terminali, SimpraPOS mobil uygulaması ile kullanabileceğiniz sipariş alım ve takibinizi kolaylaştıran bir uygulamadır. Sadece sipariş alım ve takibi için değil masa kontrolü yapmanız gereken durumlarda da kullanabileceğiniz uygulama.

Birçok masanın siparişini duraksamadan alabilirsiniz. Menünüzü uygulamadan yönetebilir, garsonlarınızın iş yükünde büyük kolaylık sağlayabilirsiniz. Bazen müşteriler oturdukları masada kendini rahat hissetmeye bilir veya kendileri için daha uygun masayı bulduklarında o masaya geçip masa değişikliği yapabilirler. Garsonlarınız artık bu uygulama ile masa değişimlerini de takip edebilecekler.

Zaman tasarrufu olarak da görebileceğimiz SimpraPOS El Terminali ile garsonlarınız artık sipariş detaylarını ve masanın ödemesi gereken ücreti kasa ekranına yansıtabilecekler.

Peki El Terminali İş Yerime Nasıl Etkide Bulunur?

     Gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmak ve bu yolda adımlar atmak her zaman sizi bir adım öne çıkartır ve kazanç elde etmenizi sağlar. SimpraPOS El Terminali, iş yerinizin işleyişin hızına katkı sağlarken müşteriler bu hızdan memnun kalacaklar.

Çalışan verimliliği müşteri memnuniyetindeki en büyük etkendir. SimpraPOS El Terminalinin amacı çalışan verimliliğinizi arttırmaktır. İş yerinizin yoğun olduğu bir günde rastlayabileceğiniz siparişi unutup müşteriye siparişi tekrar ettirme, masalarda olan değişiklik takibini unutma, hesap tutarını eksik veya fazla aktarma gibi bir derdiniz kalmayacak.

Son derece verimli bir garson uygulaması olan Simpra El Terminali bahsettiğimiz amaçlar doğrultusunda size kusursuz hizmet vereceğinden eminiz.

    El Terminali ile Diğerlerinden Farkım Nedir?

SimpraPOS el terminali ile rakiplerinizden her zaman bir farkınız olacaktır. İş yerinize kattığınız yeni donanım ve modernlik müşteri ilgisini ve beğenisini toplarken çalışanınızdan aldıkları verim ile bu beğeniyi katlamış olacaksınız.

Restoran yönetimine kattığımız ve her zaman üzerine ekleyeceğimiz bu yeniliklerin tadına sizde varabilirsiniz. Artık işletmeniz için modernliğin ve gelişmenin tam zamanı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.