Genel Bilgi ve İçerikler

Senin Suçun Değil Kitap İncelemesi Yorum Beyhan Budak

68

Senin suçun değil kitap incelemesi yorum Beyhan Budak hakkında detaylar ileteceğiz. Beyhan Budak Senin Suçun Değil adını verdiği kitabı için; geçmişin yükünden kurtulma rehberi olarak bahsediyor. Klinik Psikolog Beyhan Budak’ İkinci kitabı olan bu yapıt içinizi ısıtacak türden. 236 sayfadan oluşan kitap toplam 5 bölüm halinde okuyucusunun karşısına çıkıyor.

Senin Suçun Değil Kitap İncelemesi Yorum Beyhan Budak

Kitabın içeriği hakkında konuşmak gerekirse ilk dikkatimizi çeken ve en önemli özelliği diyebileceğim unsur dilinin akıcılığı ve naifliği. Beyhan Budak’ın podcast ya da YouTube konuşmalarını dinleyenler bilir ki konuşurken de çok naif ve akıcı olan Budak kitaplarını yazarken de aynı etkiyi bırakıyor okuyucusun üzerinde.

Kitabın bölümler halinde olması ve bu bölümler içinde de alt başlıkların olması okumayı kolaylaştırıyor. Kitabı okurken biraz ara verip düşünme ihtiyacı duyabilirsiniz. Benzer içerikler yazar kişisel gelişim kitaplarından farklı olarak kişiyi yargılayıcı veya kural koyucu rolü yok. Okuması çok keyifli, inanıyorum ki içinizde bir yere mutlaka dokunacaktır.

Kitabı Kimlere Tavsiye Ederim

Hani böyle bir sorun hissedersiniz ya kendinizde, bir ağırlık işte şifa gibi gelir Beyhan Budak okumak, kendini öyle hissedenlere mutlaka tavsiye ederim. Kendini yaralarıyla beraber tanımak isteyen psikoloji ve kişisel gelişim okumalarına meraklı her kişi için uygundur. Yaş olarak her ne kadar değişiklik gösterse de benim tavsiyem kitabın daha iyi anlaşılması ve daha faydalı olabilmesi adına lise ve sonraki yaş grubu için daha uygun sanki. Bu güzel kitabı keyifle okumanız dileğiyle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.