Genel Bilgi ve İçerikler

Red Carpet Temizlik’ten Düğün Salonu Halı Temizleme Hizmeti

42

Bir kadın ve bir erkeğin birlikte bir ömür geçirmek üzere karar vermesi ve bunu kutlamaya karar vermesi durumunda düğün hazırlıklarına başlanmaktadır. Düğün hazırlıklarında en önemli şey şık bir düğün salonu seçmektir. Bu nedenle düğün salonu sahipleri düğün salonlarını şık hale getirmek için çok fazla kafa yormaktadır.

Düğün salonlarının şıklığına şıklık katan en önemli malzemelerden biri halılardır. Her renk ve modelde halı temin etmek, gelişen teknoloji ile mümkün olmuştur. Bu nedenle düğün salonlarında halı kullanılması oldukça yaygın olarak görülmeye başlanmıştır.

Düğün salonlarının kapasitesi oldukça yüksektir, küçük bir düğün bile olsa yüzlerse insan düğün salonlarını doldurmaktadır. Bu kalabalıklar normal olarak halılara zarar vermekte ve kirletmektedir. Kirlenme nedeniyle düğün salonu halı temizleme hizmeti ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Düğün salonlarında sıklıkla meşrubat lekeleri söz konusu olmakta ve bu lekelerin eski yöntemlerle fırça ve su ile temizlenmesi mümkün olmamaktadır.

Hatta yapılan bazı hatalı uygulamalar lekeyi daha da kalıcı hale getirebilmektedir. Ayrıca leke çıkarılması sırasında halının altının ıslanması koku sorunu da beraberinden getirmektedir.

Düğün salonu halı yıkama işleminin sağlıklı bir şekilde yapılması için profesyonel halı yıkama firmalarından destek alınmalıdır. Red Carpet temizlik firmamız tüm halı kaplı alanlar için yerinden halı yıkama hizmeti sunan köklü bir firmadır. Düğün salonu halı temizleme işlemlerinde patentli cihazların gücünden yararlanarak lekelerin çıkarılmasını mümkün kılmaktadır. Bu cihazlardaki en önemli özellik yüksek vakumlama özelliğidir.

Halılar aynı anda hem yıkanmakta hem de vakumlanmaktadır. Böylelikle halılarda fazla suyun kalması engellenmekte ve halıların altlarının ıslanarak koku sorununun oluşmasının önüne geçilmektedir. Eskisi gibi fırça ve bol su ile halı yıkama tarih olmuştur, çünkü bu yöntem sağlıksız bir yöntemdir. Halılar fırçalanırken kir ve bakteriler halıların dibine doğru itilmektedir.

Ne kadar su ile yıkanırsa yıkansın kirler halıdan tam olarak çıkmamaktadır. Yeni teknolojiyle üretilen patentli cihazlar özel şampuan solüsyonları ve sıcak su yardımıyla kirleri ve bakterileri halı yüzeyine çıkarmaktadır. Halı yüzeyine çıkan kirler vakumlama yöntemiyle halıdan çekilerek halılar tertemiz olmaktadır.

Red Carpet Temizlik düğün salonu halı yıkamanın yanı sırsa farklı alanlardaki halıları da yıkamak üzere çalışmaktadır. Özellikle her yeri halı kaplı camiler için cami halısı yıkama İstanbul hizmeti pek çok cami için periyodik olarak firmamızca uygulanmaktadır. Müşterileri memnun eden kaliteli hizmetler nedeniyle uzun vadeli iş ortakları kurulmaktadır.

Ayrıca teknoloji yakından takip edilerek yeni çıkan halılara uygun yerinden halı yıkama işlemleri konusunda bilgiler edinilmektedir. Son yıllarda özellikle ofis, otel, mağaza vb. pek çok ortamda karo halılar kullanılmaya başlanmıştır.

Karo halılar üstün leke tutmama performansına sahip olmasına rağmen bakteri ve virüslere maruz kalmaktadır. Bu nedenle karo halı kullanımı yapılmış alanlarda karo halı yıkama işlemi yaptırmak ve alanların bakteri ve virüslerden arındırılması çok önemlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.