Genel Bilgi ve İçerikler

Pimapen Pencere Modelleri

424

Firmamızda üretilen pimapen pencerenin birden fazla modeli vardır. İstediğiniz her boyutta ve modelde pencere modelini firmamızda yaptırabilirsiniz.

Pimapen pencere sistemi, firmamız tarafından PCV malzemesinden üretilerek elde edilen pencere sistemidir. Kullanım açısından oldukça kullanışlı, dayanıklı ve kaliteli pencere sistemi çok tercih edilmektedir. Birbirinden farklı pimapen pencere modelleri de bulunmaktadır. Evinizde istediğiniz her yere yapabileceğiniz pimapen pencereleri yüksek ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü pencere sistemidir.

Firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için en iyi kalitede pencere üretimi yapmaktadır. Dayanıklılığı ile bilinen pencere sistemimiz, her türlü dış etmenlere karşı çok iyi bir yalıtıma sahiptir. İçerden dışarıya sesin gitmemesini sağlayan bu pencere sistemi soğuk havalarda dışardan içeriye hava girmesini de engeller. Pimapen pencere sistemimizin birden fazla modeli de bulunmaktadır.

Tezgâh Üstü Pimapen Pencere Sistemi

Pimapen pencere sisteminde istediğiniz modelde pencere yaptırabilirsiniz. Örneğin tezgâh üstüne pimapen pencere yaptırabilirsiniz. Tezgâh üstü pimapen pencere modeli mutfağınıza farklı bir hava katar. Pencere yaptırmak istediğiniz yerin ölçüsünü alıp bize verebilirsiniz. Firmamız tarafından istediğiniz ölçüde pencere yapıp takmaktayız. Isıya dayanıklılığı olan PCV pencere sistemi sayesinde tezgâhınızın üzerine gönül rahatlığıyla pencere yaptırabilir, mutfağınızda minimal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Topal Pencere ve Kapı Sistemi

Halk arasında topal pencere olarak adlandırılan pimapen pencere sistemi kapı ile bitişik olan pencere modelidir. Bu model balkonla oda arasına yapılmaktadır. Balkonunuza açılan bu pimapen pencere modeli odanızın daha aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlayan bir modeldir. Normal pencerelere göre daha büyük olmasından kaynaklı evinizin içine hava sızacağını düşünebilirsiniz. Fakat hiç endişeniz olmasın. Firmamız tarafından üretilen pencere sistemlerinin hiçbirinde içeriye hava sızmaz. Gönül rahatlığıyla taktırabilir, odanızın daha aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz.

Pimapen Pervazlı Pencere Sistemi

Pimapen pencere modellerinden biri de pervazlı pencere sistemidir. Pervaz, pencere ile duvar arasında olan boşluğu kapatmak için yapılan bir sistemdir. Bu pencere modellerinde pencerenin monte edilmesi aşamasında dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Pencere kasasının ölçülere uygun olup iyice oturtturulması gerekmektedir. Firmamız bu konuda oldukça dikkatli davranmaktadır. Pencere pervazının iyice oturtturulmasını sağlayarak içeriye hava girmesini engeller.

Bizimle iletişime geçin!

SPONSORLU İÇERİK

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.