Genel Bilgi ve İçerikler

N11 Mi Daha iyi Gittigidiyor Mu?

168

N11 mi daha iyi Gittigidiyor mu? Bu soru günümüzde çoğu kişi tarafından sorulmaktadır. Pek çok kişi artık isteklerinin çoğu kısmını internet siteleri aracılığıyla karşılamaktadır. N11 Gittigidiyor gibi siteler müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için müşterilerini çeşitli şekillerde güvende tutar. Bu da bu siteler üzerinden daha fazla alışveriş yapılmasına imkan sunmaktadır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi neticesinde birçok anlamda gelişmeler de meydana gelmektedir. Bu kapsamda sosyal medya ve e-ticaret siteleri en ön plandadır. Çünkü insanlar artık işlerini çok daha kolay biçimde yapmak ve neticesinde daha hızlı işlemler gerçekleştirmek amacıyla e-ticaret site ve uygulamalarını tercih edilmektedir. Peki nasıl olarak gelişmiştir e-ticaret uygulamaları?

N11 Mi Daha İyi Gittigidiyor Mu?

Bu anlamda insanlar fazlasıyla işlemlerini kolay, hızlı ve çok rahat yapmak adına e-ticaret sitelerine akın etmektedir. Çünkü e-ticaret sitelerinde alışverişler gerçekleştirmek için ekstrem şeyler yapmaya gerek yoktur. Üye olmak, aramalarda istediğiniz ürünü aratmak ve neticesinde istediğiniz ürünü sipariş ederek sahip olabilirsiniz. Kargo süreçleri gibi süreçlerden de geçerek kısa süre içerisinde istediğiniz ürün ya da ürünlere de sahip olabilirsiniz.

N11 Mi Daha iyi Gittigidiyor Mu?

Bu sorunun cevabı aslında kişiden kişiye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İki firmanın şikayetlerine sikayetvar.com ‘da baktığımızda 14 Temmuz 2020 tarih itibari ile N11.com ‘un 19.932 şikayeti, Gittigidiyor.com ‘un 11.892 şikayeti olduğunu görebiliyoruz. İki sitenin yaşları ise aşağı yukarı aynı durumda. N11.com 20 yıl 74 gün önce alınmış bir domaindir. Gittigidiyor.com ise 20 yıl 139 gün önce alınmış bir domaindir.

İnternet dünyasında alışverişler gerçekleştirilen birçok web sitesi mevcuttur. Önce gelen siteler de vardır mutlaka. İnsanların fazlasıyla tercih ettiği bu gibi sitelerin günümüzde popüler olarak kullanılması neticesinde alışverişler artık çok daha hızlı ve kolay hale gelmiştir. Peki hangi siteler daha iyidir? Öncelikle şunun bilinmesi gerekir ki herkes kendine özgü bir internet sitesi seçer ve onun üzerinden istediği ürünleri sürekli olarak sipariş etmektedir. Bu anlamda insanlar web sitesi seçerken kendilerine uygun olarak web sitelerini seçmektedirler. Bu anlamda gerek kargo fiyatları gerekse de ürünlerin gelme süresi ile ilgili olarak seçenekler dikkate alınabilir.

Ancak neticesinde daha iyi web siteleri göreceli bir kavramdır. Sizler de bu gibi kriterleri öne tutarak istediğiniz web siteleri üzeriden siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nitekim bu noktada birçok anlamda avantajlardan ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

N11 mi Gittigidiyor mu?

E-ticaret anlamında önde gelen ve sizlere de çeşitli anlamlarda avantajlar katan en önemli e-ticaret siteleri N11 ve Gittigidiyor siteleri, uygulamalarıdır. Bu uygulamalar üzerinden istediğiniz biçimde siparişlerinizi verebilir ve neticesinde ihtiyaçlarınıza da ulaşabilirsiniz.

N11 Gittigidiyor

Bu iki uygulama arasından daha iyi olanı belirlemek zor olmakla birlikte bir o kadar da göreceli bir olaydır. Nitekim insanlar istediği uygulamayı seçme noktasında özgür ve bir o kadar da fazla araştırmayı sever. Sizler de bu iki site arasından kendinize yakın olanı tercih edebilirsiniz.

Her web site, e-ticaret uygulaması çeşitli avantajlar ve kampanyalar düzenlemektedir. Bu gibi durumlar web sitelerinin tercih edilmesinde çok önemli bir kriter oluşturur. Sizler de istediğiniz web sitelerinden siparişler gerçekleştirmek ve neticesinde ihtiyaçlarınızı da gidermek adına gerek N11 gerekse de Gittigidiyor sitesini tercih edebilirsiniz. Çünkü her iki site de milyonlarca kullanıcıya hizmet etmekte olup sizlere çok büyük güvenli alışveriş imkanları da sunmaktadır.

N11 mi daha iyi gittigidiyor mu? Sorusuna sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Umarız bu yazımızdan memnun kalmışsınızdır. Son olarak daha güvenilir bir alışveriş için şunları yapmanızı tavsiye ederiz;

  • Yüksek puanlı satıcıları tercih etmeye çalışın
  • Ürün özelliklerini, açıklamaları iyi okuyun.
  • Kargonuzu ücretsiz istiyorsanız ücretsiz kargo ibaresine dikkat edin.
  • Mümkünse kullanıcı yorumlarının yapıldığı ürünleri tercih edin.

Bu gibi kriterlere dikkat etmeniz oldukça önemlidir. N11 ‘de Gittigidiyor’da ülkemizin en çok bilinen ve en çok tercih edilen güvenilir alışveriş siteleri içerisinde yer almaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.