Genel Bilgi ve İçerikler

Diyarbakır Kalıcı Makyaj – 0536 660 91 85

88

Diyarbakır kalıcı makyaj Zuhat Koçera – 0536 660 91 85 tarafından sunulmaktadır.. Hiç şüphe yok ki kaş bir kadın için en önemli noktadır. İnsan yüzünde ifadenin net olabilmesi tamamıyla kaşların düzgün ve sağlıklı görünümüyle eşleşmiştir adeta. Öyle kadınlar istedikleri kaş şeklini makyaj malzemeleri ile yapabilmekte. Ancak bu kaş belirginleştirme işlemi her makyajda oldukça zaman almasına rağmen geçici bir çözüm. Tamda bu noktada microblading işlemi devreye girmekte.

Diyarbakır Kalıcı Makyaj – 0536 660 91 85

Diyarbakır kalıcı makyaj konusunda dilediğiniz her zaman Zuhat Koçera ile iletişime geçebilirsiniz. Kaşlarımız, saçlarımız aslında bizlere genetik miras diyebiliriz. Kişide kaşlar genetik ya da çevresel faktörlerle değişiklik göstermektedir. İnce, kalın, kavisli, oval şekli her ne kadar genetik olsa da günümüzde kaşlarımızı kalıcı olarak değiştirmek mümkün. Teknolojinin getirdiği bu imkan artık tüm kadınların ve hatta erkeklerin dikkatini oldukça çekmekte. Kalıcı makyaj uygulaması ile artık kaşlarımız istediğimiz şekli alabilmekte.

Kalıcı Makyaj Nedir?

Günümüzde kalıcı makyaj uygulaması kaş, dudak, kirpik gibi farklı bölümlere uygulanabilmektedir. İnce iğneler aracılığıyla uygulanan bu işlemde özel pigmentler cildin altına bırakılır. Her daim bakımlı görünmek isteyen kişiler tarafından günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Diyarbakır kalıcı makyaj konusunda pek çok kişi günümüzde arayış içerisinde olmaktadır. Zuhat Koçera bu alanda oldukça tecrübelidir.

Microblading Neden Yapılır?

İnce ve zayıf kaşlara sahip kişiler kalıcı makyaj işlemi olarak geçen microblading işlemini kullanmakta. Microblading işlemi kaşlara istenilen dolgunluk ve şeklin verilmesini sağlayarak yüzdeki ifadeye güç vermekte. Bu işlemde renk pigmentleri kullanılarak kaşın rengine uygun olarak şekil verilmekte. Doğal kaş üzerine yapılan bu işlem deri altına pigment verilerek uygulanır, bu sayede kalıcılığı sağlanmaktadır.

 Microblading Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Microblading işlemi gerçekleştirme aşamasında steril iğneler kişiye özel kullanılmakta olup, ağrı ya da acılı bir işlem değildir. İşlem sırasında kullanılan anestezik kremler iğne batma hissini azaltma ortadan kaldırma amaçlıdır. Genel yapılışı itibariyle dövmeye benzetilmekte olsa da aslında dövmeden daha farklıdır. En önemli noktalardan biri de kaş rengine uygun boya seçimidir.

Ne açık olmalı, nede doğal kaş renginden daha koyu. En ufak bir fark bile kişiyi doğallıktan uzaklaştıracaktır. Seçilmiş olan boya deri altına steril iğneler ile işlenerek gerçekleştirilen bu işlemde anestezik krem önerilmektedir. Deri altına boyanın işlenmesini dövmeden ayıran fark ise boyanın verildiği derinliktir. Microblading işleminde boya çok derine indirilmemesi gerekirken dövme de daha derine inilmektedir.

Diyarbakır Kalıcı Makyaj Fiyatları için Whatsapp

 Microblading Kalıcı Bir İşlem mi?

İşlemin kalıcılığı cilt tipiyle yakından ilişkilidir. Kalıcılık cildin yapısı, kıl yapısı nem yapısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yağlı ciltlerde kalıcılık 2 yıl kadar sürse de kuru ciltlerde bu süre 1 seneye kadar düşmektedir.

Diyarbakır kalıcı makyaj fiyatları, uygulamanın size sağlayacağı güzellik yanında oldukça uygundur. Fiyatlar ve işlemlere yönelik bilgiler için 0536 660 91 85 aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.