Genel Bilgi ve İçerikler

LOL ingilizce Youtube Kanalı

95

LOL ingilizce Youtube kanalı arıyorsanız hoş geldiniz. 2020 yıllarında en popüler oyunlar arasında yer alan league of legends oyunu görsel açıdan oldukça estetik bir alan sunar. Aynı zamanda heyecanlı ve stres attıran bir şekilde tasarlandığı için global olarak en çok oynanan çevrimiçi oyunlar arasında yer alır. League of Legends kısaltması ise lol olarak bilinir.

Lol oyunun tasarımını Steve Feak yapmış ve oyunlar arasında efsane ligi olarak anılır. League of legends strateji oyunudur ve bilgisayar aracılığıyla online şekilde oynanır. Çok sayıda kişi LOL youtube kanallarına da merak sarmıştır. İngilizce LOL youtube kanallarından bir tanesini önermek isteriz.

LOL ingilizce Youtube Kanalı

Bilinen en iyi LOL Youtube kanallarından bir tanesi UHEY YOUTUBE ‘dur. Yazımızın sonunda açık kanal bağlantısı bulunmaktadır. Abone olabilirsiniz. Bilindiği üzere League of legends oyununda herkesin kullanabileceği bir oyun harita mevcuttur. Bu şekilde herkesin kullandığı, açık olan tek harita sistemi oyunlar için MOBA türü denilir. Bu haritalar sayesinde oyuncular strateji belirler ve hamle oluşturmasına yardımcı olur.

Grup kurularak oynan lol oyununda herkesin ortak bir amacı vardır. Bu amaç için genellikle kişiler haritalardan yardım alır ve yer yön tayini yapmak için kullanır. Aynı zamanda oyuncular kendi yeteneklerini, üstünlüklerini kullanabilecekleri alanlar yaratır. League of legends oyununda birden çok kişi oynar ve kalabalık bir görünüm vardır. Bu görünümlerde kişiler oyunda çevrimiçi olduğunu gösterir. Global olarak en çok oynanan oyun olduğu için kişiler takımlarını dikkatli bir şekilde kontrol etmelidir.

Hemen Wild RiftLOL ingilizce Youtube kanalına abone olmak için alt kısımda bulunan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Sizler de League of Legends ingilizce Youtube kanalı aracılığıyla pek çok videoyu keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

https://youtube.com/channel/UC-r2H20z1DzE0Q8a9GTnpvQ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.