Genel Bilgi ve İçerikler

Bilimp’in Personel Yönetim Yazılımı Genel İncelemesi

31

İşletmenizde çalışan personelinizle anında iletişime geçmek, onların bilgilerine ulaşmak ve gerekli görevleri tanımlamak için uzun süren telefon konuşmalarına ve maillere artık gerek kalmıyor. Geliştirilen yazılım sayesinde, etkili ve kesintisiz iletişimin yolu açılıyor. Üstelik evlerden çalışma döneminde de rahatlıkla personelinizle iletişime geçmeniz sağlanıyor.

Web Ara Yüzü ve Mobil Uygulama

Personel yazılımı çalışanlarınızın her zaman kontrol altında olmasını ve şirket içi iletişimin artmasını sağlayacaktır. Kolay kullanımı ve mobil uyumlu uygulamaya sahip olması iş yeriniz dışında da uygulama üzerinden personelinizi kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Uygulama ve web ara yüzü oldukça kullanışlı ve işlevsel olarak tasarlanmış ve müşterilere sunulmuştur.

Personel Yönetim Yazılımının Faydaları

Personel yönetim yazılımı aracılığıyla, günlük iş yükünüzü hafifletebilecek ve online olarak personelinizin görevleri yapma oranını görebileceksiniz.

Sistem içerisinde tanımlı olan birbirinden farklı ve kullanışlı hizmetlerden faydalanarak:

  • Şirketinizin güncel kalmasını,
  • Şirket içi iletişimin artmasını,
  • Görev dağılımının sağlanmasını,
  • Personel yönetiminin kolaylaşmasını sağlayacaksınız.

Firmanızdaki tüm personelinizi ekleyebilecek, müşterilerinizle bu sistem üzerinden teklif verip görüşmeler sağlayabileceksiniz. Teklif ekranından çıkmadan mail atabilecek ve müşterilerinizle aranızdaki bağları kuvvetlendirebileceksiniz.

Sistem İçeriği ve Özelliği

Tüm süreçlerinizin kontrolünü tek bir elden ve hızlıca yapabilmek için gerekli olan uygulama, birçok yazılımı aynı anda kullanmanızı gerektirmez, böylece maliyetlerinizde azalma yaşanır. Sistem size toplantılarınızı planlama, bu toplantıları takvim üzerinde yerleştirme, anlık personele bildirim ve toplantı bilgisi gönderme, eğitimler düzenleme ve bu eğitimleri izleme, görev verme ve yapılma oranını görme hizmetleri sağlamaktadır. Sayılan tüm bu özelliklere ek olarak yirmi beş farklı alanda yetkin bir uygulama olarak müşterilerine hizmet etmektedir.

Yazılımın Artıları

Sistem içerisinde her yerden kolaylıkla çalışmanız sağlanmaktadır. Bu nedenle ülkenin ya da dünyanın neresinde olursanız olun, personellerinizle iletişimde kalabileceksiniz. Yazılımı isterseniz hali hazırda kullandığınız sistemlerle birlikte de kullanabilir, çok kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Tablolar oluşturabilir, sanal asistandan faydalanabilirsiniz.

Şirketinize gelen müşterilerinize özel bir ziyaretçi kare kod kartı uygulaması sağlayabilir ve böylece işletmenizde ne kadar süre kaldıklarını ve hangi günler geldiklerini görebilirsiniz. Tüm bunların yanında idari işleriniz için de son derece kolaylık sağlayacak olan sistem, paneller arasında kolayca geçiş yaparak tam yetkili bir hizmet vermektedir. Personellerinizi gruplamanıza ve bu gruplara yönetici atamanıza da olanak sağlar.

Personel Bilgileriniz Güncel Kalsın

Covid 19 yazılımı sayesinde, personeliniz ister evde, ister iş yerinde olsun, anında görev tanımlayabilecek, yapılan görevlerin yüzdeliklerini görebileceksiniz. Geliştirilen yazılım pek çok kullanıcıyı aynı anda etkileşime sokmaktadır. Personellerinizin insan kaynakları departmanına vereceği bilgilerin sisteme girilmesinin ardından, görev ve sorumluluk tamamen personellerinize devrediliyor. Yeni giriş yapılan çalışanlarınız ve tüm personeliniz, sistem içerisindeki profillerini güncel tutacak, ihtiyaç duyulması halinde aranacak numaralar, kıyafet ve ayakkabı bedenleri, kullandığı ilaçlar ve fazlasını girebilecekler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.