Genel Bilgi ve İçerikler

Head Tenis Raketleri ve Özellikleri

322

Head tenis raketleri ve özellikleri konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Tenis raketi, tenis oyununun önemli bir unsurudur. Raketi seçerken raketin head ölçüsü, raket ağırlığı, grip ölçüsü ve kordaj yapısını göz önünde bulundurmak gerekir. Uygun raket seçimi, oyuncunun rahat oynamasına hatta turnuvalarda başarı sağlamasına katkıda bulunabilir.

Head Tenis Raketi Serileri

Head tenis raketlerini üreten Head firması, her zaman Graphene teknolojisi ile hafif ama çok dayanıklı raket elde etmeyi hedefledi. Bu amaçla üretilip piyasaya sunulan Head tenis raketi serileri; Yerçekimi raketleri (Gravity Racquets), Hız raketleri (Speed Racquets) ve Radikal raketler (Radical Racquets) olmak üzere 3 kategoride toplandı.

Yerçekimi Raketleri

Pro; Farklı flip tasarımı ile yeni nesil agresif oyuncu için uygun bir seçim olabilir. Raketin ayırt edici hoş noktası, gözyaşı damlası şeklindeki tasarımından gelirken, 18/20 dize deseni de turnuva oyuncuları için gerekli kontrolü sağlar.  Tour;Kendine özgü flip tasarımı ve optimum kontrol için 18/20 dize deseni ile Gravity Tour, yeni nesil ciddi turnuva oyuncuları uygun bir tercihtir.

MP; Her seviyedeki agresif oyunla ilgilidir..Gücünün sırrı, MP’nin güç ve kontrolün mükemmel bir karışımını sağlayan 16/20 dize modelinde yatmaktadır yeni ayırt edici flip tasarımı ile tarz sahibi olmayı sağlıyor.

MP LİTE; MP’nin daha hafif versiyonu olan Gravity MP LIT, 16/20 dize deseni ile genç oyuncunun baskın oyununu çok iyi bir şekilde destekler. Ayrıca yeni ayırt edici kapak tasarımı, baskın oyun tarzınıza güzel bir şekilde uyuyor.

S; Daha hafif bir çerçeve arayan oyuncular için uygun bir rakettir.

LITE; en hafif olanı olanıdır.

Hız Raketleri

PRO; Oyununuz hızlandığında, Speed PRO oyuncuya ihtiyacı olan kontrolü verebilir.

MP; PRO’dan biraz daha hafiftir, çok çeşitli oyuncular için kolay kullanım sağlar.

MP LITE; sayesinde hızın kullanımı kolaylaştı.

S; Speed serisinin en genç versiyonudur. Hafif bir raket ve biraz daha fazla manevra kabiliyetine ihtiyaç duyan ara oyuncular için iyi bir seçimdir.

LITE; Kullanımı kolay bir raket isteyen acemi oyuncular için uygun bir seçimdir.

PWR; daha büyük kafa boyutu sayesinde daha hafif bir raket, daha fazla hız ve güce ihtiyaç duyan ciddi oyunculara hızlı manevra kabiliyeti sağlar.

Speed Jr; Hafif ve kullanımı kolay özelliğe sahiptir.

Esnek ve temiz darbe hissi için Graphene 360’ın enerji transferi ve yenilikçi spiral liflerin bir kombinasyonu olan Graphene 360+ teknolojisini içerir.

Radikal Raketler

Pro; Çok yönlü tüm saha oyuncusu düşünülerek oluşturulan yeni Radical serisi, turnuva oyuncusu için mükemmel güç, kontrol ve spin kombinasyonunu sunar.

MP; Yeni asimetrik tasarımı ile sadece bu hattın çok yönlülüğünü temsil etmesinin yanı sıra güç ve yol tutuşun mükemmel kombinasyonunu sunar.

MP LITE; MP’nin daha hafif bir versiyonudur ve bu nedenle daha kolay manevra kabiliyeti isteyen genç, rekabetçi turnuva oyuncuları tarafından tercih edilir

S; Serinin geri kalanına kıyasla daha hafifi olması oyunculara manevra kabiliyeti sağlıyor

LITE; Serinin çok yönlülüğünü temsil eden yeni asimetrik renk engelleyici tasarımı ile bu raket, orta kulüp oyuncuları için mükemmeldir.

Bütün yerçekimi raketleri esnek ve temiz darbe hissi için yeni Graphene 360+ teknolojisine sahip.

Head firması, önem verdiği teknoloji ve inovasyon ile yaratıcılığı muazzam bir şekilde birleştirmeyi başardı. Ürettiği raketler ile oyuncuların başarılı olmalarına katkı sağlayarak büyük takdir topladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.