Genel Bilgi ve İçerikler

Çesa İklimlendirme En Kaliteli Chiller Teknik Servisi

131

Çesa iklimlendirme en kaliteli chiller teknik servisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Chill soğutma grubu, ortam soğutmasında ihtiyaç duyulan mekanlarda, yaşam alanlarında, endüstriyel üretim yapan işletmelerde, ürünlerin soğutulmasında ve daha birçok alanda kullanılır. Hava soğutmalı ve su soğutmalı olarak ikiye ayrılır. Chill soğutma sistemlerinin arıza vermesi durumu, endüstriyel anlamda ürün kalitesinin düşmesine ve üretimde aksamalara neden olabilmektedir.

Çesa İklimlendirme En Kaliteli Chiller Teknik Servisi

Teknik servis sektöründe kalite son derece önemli bir unsurdur. Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri, Türkiye genelinde profesyonel Chiller teknik servisi sunmaktadır. Yaşanan arıza sonucunda resmi kurum, özel sektör ya da bireysel müşterilerden gelen talep ile kapsamlı bir hizmet sunulur. Bu kapsamda Çesa İklimlendirme, ücretsiz keşif, arıza tespiti; tamiri, anlık bakım, periyodik bakım ve bakım sözleşmesi hizmetleri vermektedir.

27 Yıllık Tecrübe ve Profesyonel Çalışma Sistemi

Sektördeki 27 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile Çesa Soğutma ve Isıtma Sistemleri, öncelik olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur. Gerek bireysel gerek kurumsal boyutta müşterilerine en kaliteli hizmeti sunar. Chiller teknik servis ile birlikte fancoil teknik servisi olarak da faaliyetlerini sürdürüyorlar.

Türkiye genelinde 7/24 tüm müşterilerine Chiller teknik servisi sağlar. Hava ve su soğutmalı Chiller teknik servisi bünyesinde, uzman ekip tarafından profesyonel hizmet sunulur. Cihazlar gereklilik durumuna bağlı olarak yerinde ya da uygun atölye şartlarındaki işyerinde profesyonel ekipmanlarla kontrol edilir; onarımı yapılır.

Çesa iklimlendirme en kaliteli chiller teknik servisi olarak hizmet vermektedir. 7/24 acil müdahale servisi, ivedilik gerektiren durumlarda acil çağrılara cevap verir. Çesa İklimlendirme’nin uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile meydana gelen arıza en iyi şekilde tespit edilir; onarımı gerçekleştirilir. Vrf teknik servisi ihtiyaçlarınız için de iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.