Genel Bilgi ve İçerikler

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

17

İstanbul’un her ilçelerine Kırmadan Su Kaçağı Tespiti yapan Sayarlar Tesisat uzun yıllardır bu piyasada hizmet veren gerçekten güvenilir bir firmadır. 7/24 sahada ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar. Ustalarımız olarak güler güzlü kılık kıyafetleri gayet düzgün bir şekilde hizmet vermektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Çağrı: 0552 526 40 49          İstanbul Anadalu Yakası Çağrı : 0552 010 58 30

Bu yöntem zaten sızdıran ev sahibinin inşaat kirliliğine, tüm aileyi yormasına ve gereksiz büyük masraflara neden olacaktır. Teknoloji gelişmeye devam ettikçe su kaçaklarını daha hızlı, daha ucuz ve daha güvenli tespit edebilmemiz Kırmadan Su Kaçağı Tespiti için farklı tipte ekipmanlar geliştirilmiştir. Sayarlar Tesisat’ın uzman ekibi tarafından kullanılan son teknoloji ekipmanlar sayesinde artık su kaçağı tespiti ve çok küçük alanları tamir edebiliyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Duvar veya zeminlerdeki su kaçaklarını yok etmeden tespit etmek için çeşitli cihazlar kullanılabilir. Boru boyunca ilerleyen küçük kameralar sayesinde, borunun içinin gerçek bir resmini görebildiğimiz ve kırılma ve delinme alanlarını doğru bir şekilde teşhis edebildiğimiz kameralardan biri.

Ayrıca termal kamera adı verilen ve sızıntı yapan bölgeleri farklı renklerde görmemizi sağlayan kızılötesi kameralar ile özellikle sıcak su borularında kaçakları tespit edebiliyoruz. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Kameralar dışında akustik dinleme cihazları da su kaçaklarını yok etmeden tespit etme aşamasında yardımcı olarak su kaçaklarını tespit etmek için kullanılan cihazlardan biridir. Cihaz borulardaki suyun sesini duyarak kaçak yapan bölgeleri tespit etme imkanı sunar. Akustik dinleme cihazları gibi su kaçağı tespitine yardımcı olan cihazlar da nemi ölçebilir. Çok hassas, kompakt ve etkili bir cihaz olan higrometre, alan kaçak tespitinde önemli bir rol oynar.

İstanbul Su Kaçağı Tespitini Nasıl Buluyoruz

Su kaçakları nasıl anlaşılır? Su kaçağı tespiti hakkında bilmeniz gereken birkaç şeyi açıklayalım. İlk başta siz evinizde oturuken alt kat komşunuz tavanımdan su akılıyo diye şikayete gelebilir. Bunun haricinde duvarlarınızda kabarba dökulme görebilirsiniz.

İkincisi, su sızıntılarına temiz su sistemleri (sıcak ve soğuk), kanalizasyon sistemleri veya ısıtma sistemleri de neden olabilir. Termal kamera ve ısıtma ünitelerinde temiz sudaki su sesini ve kaçakları algılayan cihaz bulunmaktadır. Termal kameralar ile su kaçağı tespiti sıcak su kaçağı ve kombi kaçak tespitinde sıklıkla yapılmaktadır. Çünkü termal kameralar akan suyun sıcaklığını dahi tespit edebilmektedir. Ayrıca su borularının nereden geçtiğini bulmak için termal kameralar kullanılmaktadır.

İstanbul Su Kaçağı Bulma

İstanbul Su Kaçağı Tespit Hizmetleri, tekrar kırılmayacak bir su kaçağı için evinize zarar vermeyecek komple tesisat yenilemenize gerek yok. Su kaçakları genellikle alt komşularda damlama ve çıkıntılar şeklinde ortaya çıkar. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Sizlerle birlikte su kaynaklı bu sorunlara teknik çözümler sunuyoruz. En yeni boru hattı görüntüleme kamera sistemi sayesinde sorunlu alanların yerini belirlemek artık çok kolay. Geçmişte bina kırıldı, onlarca kiremit gitti ve dekorasyon işlemi tam bir değişime girdi.Bu sorunlardan kurtulacağınız gerçekten gönül rahatlıyla güvenebileceginiz bir firma size çok yakın artık. Sayarlar Tesisat işinin ehli kurumsal bir uzman tesisatçı.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.