Genel Bilgi ve İçerikler

Çankaya Evden Eve Nakliyat Firması

16

Çankaya evden eve nakliyat firması arıyorsanız doğru yere hoş geldiniz. Taşıma işlemlerinde en önemli konulardan biri olan özel paketleme, özellikle kırılabilir eşyalar için hayati anlamda önem arz eden bir konudur. Ekspertizlerimiz eşyaları inceler ve eşyanın mekanik yapısına uygun paketleme programı oluşturur. Özel paketleme malzemesi ve ekip oluşturma işlemi bu aşamada gerçekleşir. Evden eve nakliye ekspertizlerimiz yerinde detaylı bir inceleme yapmaktadır.

Asansörlü taşıma sistemi bu sektörde önemlidir ve bu sistemin kullanımı için bazı şartlar gerekir. Asansörlü araç için öncelikle binanın önünde yeterli boşluğun olması gerekir. eşyanın indirileceği pencerenin veya balkonun yeterli genişlikte olması diğer önemli bir aşamadır. Asansörlü araç kullanımı için elverişli olmayan evlerde ise iş gücü ile taşıma yöntemi tercih edilir.

Eşyanın miktarına ve özelliğine uygun yük aracı belirlenir. Kamyonet, kamyon veya tır sınıfına giren araçlardan biri listeye eklenir. Program belirlenir ve fiyat listesi oluşturulur. Müşteri onayı sonrasında sözleşme imzalanır ve müşterinin uygun gördüğü bir zaman diliminde eşyalar taşınmaya başlanır. Evden eve sözleşmesinde müşteri onayı sonrasında imzalanır.

Çankaya Evden Eve Nakliyat Firması

Aceroğlu nakliyat, Çankaya evden eve nakliyat firması olarak faaliyetlerimi sürdürmektedir. Paketlemede önemli olan deneyim ve tecrübedir. Eşyaların seri bir şekilde paketlenmesi kadar güvenli bir şekilde paketlenmesi de önemlidir. Paketleme işlemlerinde firma olarak deneyime önem veriyoruz ve evden eve nakliyat konusunda uzman elemanlarla yolumuza devam ediyoruz.

Özellikle LCD tv gibi hassas eşyaların paketlenmesi işlemi dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Avize, tabak, cam eşya, hassas porselen eşyalar ve benzeri eşyalar özenle paketlenmektedir. Mobilyalar balonlu naylonlara sarılır ve taşıma esnasında oluşabilecek hasarı minimum seviyeye düşmektedir. Bazı mobilyalar ise parçalara ayrılabilmektedir ve bu parçalara ayırma işlemi ise deneyimli mobilyacılar tarafından yapılır. Marangozlarımız eşyaları parçalara ayırır ve balonlu naylonlara sarar. Evden eve nakliye işlemi için hazır hale getirilir.

Çankaya Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Çankaya nakliyat fiyatları ne kadar? Yazımız sonunda yer alan bağlantı aracılığıyla fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Pratik yöntemlerin öne çıktığı eşya yükleme işleminde hızlı olmak ve güvenli olmak önemlidir. Asansörlü araçlarla öncelikle ağır eşyalar asansörlü araçla indirilir. Kamyonetlerimiz kapalıdır ve bu nedenle olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Beyaz eşya, sandık ve benzeri ağır eşyalar evden eve ekibimiz tarafından asansörlü araçla hızlı bir şekilde indirilir. İndirme işleminde asansörlü aracın kabini yere paralel bir şekilde ray üzerinde hareket eder. Yukarıdaki iki kişi eşyayı kabine yükler ve aşağıda iki kişi kabini aşağıda bekler ve eşyayı kapalı kasa araca yükler. Bu şekilde eşyalar dakikalar içerisinde yüklenir.

Özel taşıma işlemi sayesinde eşyalar güvenli bir şekilde yük aracına yüklenir. İstihap haddine uygun şekilde yükleme yapılır. Yani eşyanın dayanıklılığı ve sertliği hesap edilir. En ağır ve sert eşyalar altta, hafif ve dayanıksız eşyalar üstte olacak şekilde yükleme işlemi yapılır. Evden eve nakliyat yükleme işlemlerinde dikkat önemlidir. Çankaya nakliyat hizmeti almak için ziyaret edebilirsiniz:

https://www.aceroglunakliyat.com/cankaya-evden-eve-nakliyat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.