Genel Bilgi ve İçerikler

Can Sıkmayan Sürükleyici Diziler Hangileri? En Güzel Türk Dizileri

376

Can sıkmayan sürükleyici diziler hangileri? En güzel Türk dizileri neler? Günümüzde pek çok kişi bu sorulara bir cevap aramakta. Bazı kişiler gerçekten de dizi tutkunu. Bir diziye başladığında sürekli olarak izleyen, bir kaç hafta içerisinde bitiren kişiler de var. Bir diziye başladığında sadece yemek yerken izleyen, arada bir bakan kişiler de… Pek çok kişinin istediği şey ise aynı. Dizinin sürükleyici olması. Bir sonraki bölümün merak edilmesi. Hep bir şimdi ne olacak? Denilmesi…

Can Sıkmayan Sürükleyici Diziler Hangileri? En Güzel Türk Dizileri

Türk dizi sektörü içeriğinde pek çok kaliteli yapım barındırıyor. Bu kaliteli yapımların çoğu insanlar tarafından bilinmiyor. Hatta sürükleyici dizilere başlayan çoğu kişi ben bu diziyi neden daha önce izlemedim? Sorusunu kendisine soruyor. Bugün sizler için izlediğim, izlemeye devam ettiğim ve keyif aldığım bazı dizileri önereceğim. Can sıkmayan sürükleyici diziler listesine, en sevdiğim Türk dizisinden başlayayım:

EZEL Dizisi

EZEL dizisi, Türk dizi tarihinin belki de en kaliteli yapımı. Dizinin ana karakteri olan Ömer, bir tamirhanede çırak olarak çalışmakta, mütevazi hayatını sürdürmekteydi. Çevresindeki herkese çok çabuk inanan Ömer, daha sonra en yakın arkadaşları, kız arkadaşı tarafından ihanete uğrayarak hapse düşüyor. Hapishaneden dayı aracılığıyla yüz operasyonuyla çıkartılan Ömer, yeni yüzüyle arkadaşlarından intikam almaya başlıyor.

Teşkilat Dizisi

Teşkilat dizi, oldukça yeni bir dizi. TRT 1 ‘de her Pazar günü yayınlanmaktadır. Almanya’da ailesi naziler tarafından katledilen Serdar, Mite dahil oluyor. Düşmanlardan tek tek intikam alıyor. Serdar’a bu süreçte yardımcı olan, farklı yeteneklere sahip pek çok Mit ajanı da var. Dizi oldukça sürükleyici ve izlemesi keyifli…

7 (Yedi) Numara

Yedi numara dizi, TRT ‘nin eski dizilerinden. Aynı evi paylaşan kız ve erkek öğrenciler arasında geçen dizide, ev kiracıları bakkal ve bakkalın karısıyla son derece neşeli günleri, o günleri yaşıyormuşçasına izleyebilirsiniz.

Kardeş Payı

Beni en çok güldüren dizi diyebilirim. Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan’ın olduğu dizi. Dizi içerisinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir bir icat yapma derdinde. Kendileri bu dertteyken başlarına son derece komik olaylar geliyor.

Can sıkmayan sürükleyici diziler hangileri? En güzel Türk dizileri neler? Sorularına sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.