Genel Bilgi ve İçerikler

Tabletleri Koruyan Şık Çantalar – Toptan Tablet Çantası

88

Türkiye genelinde milyonlarca tablet kullanıcısı var. Tablet kullanımında ihtiyaç duyulan Macbook, Retina, Pro ve Air Macbook çantalarının üretimini yapan Uludağ Çanta, hem Matebook hem de Macbook uyumlu üretim gerçekleştiriyor. İş hayatında, eğitimde ve birçok kurumda kullanılan tabletlerin taşınabilir olması adına çanta kullanımı önemlidir. İstediğiniz renkte ve tasarımda üretilen toptan tablet çantası son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Tablet Çanta Modelleri

Tablet çanta renk ve tasarımları ile farklı model alternatifleri sunan Uludağ Çanta, tablet dışında toptan fotoğraf makinesi çantası da sunuyor. Teknolojik cihazların özenle korunması ve dış çevreden zarar görmemesi adına birbirinden şık alternatifleri sizler için üretiyor.

Çanta modelleri;

  • UC700 Dikey Macbook tablet çantası
  • UC701 Dikey Macbook tablet çantası
  • UC702 Kumaş Macbook tablet çantası
  • UC703 Macbook tablet çantası kılıfı
  • UC704 Macbook tablet çantası
  • UC705 Macbook tablet çantası
  • UC706 Macbook tablet çantası
  • UC707 Macbook tablet çantası kılıfı
  • UC708 Macbook tablet çantası
  • UC709 Macbook tablet çantası

Çanta modellerinde farklı özellikler bulunmaktadır. Her çanta modeli, farklı nitelikte askı, bölme ve kumaş cinsine sahiptir. İşlevsel kullanım sunarak sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Diğer ürünleri arasında ise toptan makyaj çantası bulunuyor.

UC700 Dikey Macbook Tablet Çantası

Tablet ve Macbook için tasarlanan toptan tablet çantası ürün askısı demirden üretilmişidir. Omuz pedi taşımayı kolaylaştırıyor. Çanta kulpu ise süngerden yapılmıştır. Dilediğiniz ölçüde üretilir, su geçirmez özelliğe sahiptir. Renk alternatiflerinize uygun üretilir.

UC701 Dikey Macbook Tablet Çantası

Ayarlanabilen askısı, ön bölmesinde evrak taşıma yeri, suya dayanıklı yapısıyla oldukça kullanışlı bir üründür. Baskı ya da logo taleplerinize ve toptan fotoğraf makinesi çantası gibi farklı ürünlere uygun üretim yapılıyor. Tasarım, renk ve boyut değişikliğinde üretim ona uygun yapılıyor.

UC702 Kumaş Macbook Tablet Çantası

İş seyahatlerinizde kullanırken yağmurlu havalarda zarar görmeyecek olan tabletinizi taşırken askılarını ayarlayabileceksiniz. Renk, ölçü ve logo baskı yapılabilir.

UC703 Macbook Tablet Çantası Kılıfı

Küçük ebatta olması, tasarımı ve renkleri ile kadınlar için vazgeçilmez bir tasarımdır. Süngerli kulpu ile kadınların narin ellerine uygun bir kullanım sağlıyor. Özel boyutlarda tasarım yapılarak dilediğiniz takdirde logo baskısı yaptırabilirsiniz.

UC704 Macbook Tablet Çantası

Birbirinden farklı renkte üretilen tablet çantası ile dilediğiniz logo ve baskı yapılabiliyor. Bu alternatiflerle kullanışlılık sağlayan çanta, birçok bölmeden oluşuyor. İçerisine telefon, not defteri, kalem, kartvizit gibi birçok eşyanızı koyabilirsiniz.

UC705 Macbook Tablet Çantası

Bir adet bölmeli yapıya sahip olan çanta, yanınızdan ayırmayacağınız şık bir tasarıma sahiptir. Suya karşı dayanıklı kumaşı ile tabletinizi koruyabilirsiniz. Dilerseniz çanta tasarımı, şekli, rengi, boyutu değişebiliyor, baskı ve logo yaptırarak kullanabiliyorsunuz. Müşterilerinize ya da çalışanlarınıza hediye olarak sunabilir, onlara şık bir çanta hediye edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.