Genel Bilgi ve İçerikler

Su Arıtma Cihazı

138

Su arıtma cihazları evlerimizde kaliteli, sağlıklı, kaynağı belli olan su tüketmek için kullanılan cihazlardır. Tezgah altı su arıtma cihazı diye de adlandırılan cihazlar, genellikle mutfak tezgahının altına monte edilir ve 1 musluk ile temiz su tedarik edilir. Hepimizin bildiği gibi kaliteli ve yeterli su tüketimi insan sağlığı açısından çok önemlidir. İster şehirde ister köyde yaşayalım evimizdeki veya mahalle çeşmesindeki suyun kalitesini ve içeriğini bilmemiz mümkün değildir. Suyun kaynağı ne kadar temiz olsa bile suyun geldiği boruların ve bekletildiği deponun fiziki ve kimyasal durumunu bilme durumumuz yoktur. Genellikle içme suyu tedariği için damacana su tercih edilmektedir. Bu seçenekte ise damacana suyun plastik pette ne kadar beklediğini bilmemiz mümkün değildir. Uzmanlarında söylediği gibi buzdolabında bile suyu pet şişede değil cam şişede bekletilmesi önerilmektedir. Damacana plastik bidonlarda da bekleyen sularda Bpa yani plastik kalıntıları kalmaktadır.

Kaliteli Su Arıtma Cihazı

Kaliteli bir su arıtma cihazı ile hem eve damacana su satın almaktan hem de mahalle çeşmelerinden evinize su taşımaktan kurtulursunuz. Ve en önemlisi sağlıklı, kaliteli ve kaynağını bildiğiniz su tüketeceksiniz. Çocuklarımızın ve yaşlılarımızın sağlığını korumak açısından sağlıklı suyun önemi çok daha büyüktür. İçerisinde klor, arsenik, kadmiyum, krom, selenyum, kurşun, cıva gibi kimyasal maddelerin bulunduğu suyun sağlığı faydadan çok zararları olabilmektedir.

Su Arıtma Cihazı Seçerken

Su arıtma cihazı seçerken yerli üretim, ürününün arkasında olan, CE ve NSF belgeli, montaj ve filtre montaj hizmeti veren, kendi filtrelerini kullanan cihazları seçmek sorunsuz bir hizmet ve su tedarik etmenizi sağlayacaktır. Miramak su arıtma cihazı yıllarca size kaliteli su sağlamak için metal ve krom kasalı cihazlar üretmektedir. Su arıtma cihazınızın kasasının krom ve metal olması size ömürlük, kırılma, patlama, çatlama olmayan kaliteli bir ürün sağlamaktadır. İçerisinde NSF belgeli yerli üretim Miramak markalı filtreler kullanmaktadır. Yine NSF belgeli anti-bakteriyel metal tank kullanmaktadır. NSF belgesi kullanılan materyallerin sağlığınıza hiçbir zararı olmadığını ve suya hiçbir madde bırakmadığını gösteren belgedir. Miramak su arıtma cihazlarında dahili alkali filtre bulunmaktadır. Bu alkali filtre sayesinde su sağlığımız için en iyi Ph seviyesine yükseltilir. Aynı zamanda Miramak su arıtma cihazlarında herhangi bir su kaçağı olmasına ve evinizi su basma riskine karşı, su kaçak sensörü bulunmaktadır. Bu sensör sayesinde bir su kaçağında su otomatik olarak kesilir.

Miramak Su Arıtma Cihazları

Miramak su arıtma cihazlarının kasası, filtreleri ve tankı Türkiye’de üretilmekte ve ücretsiz montaj hizmetiyle sunulmaktadır. İçesinde Miramak marka filtre kullanılmasından dolayı kalite ve sağlık standartları sürekli kontrol altındadır. 19 yıldır su sektöründe üretici firma olan Miramak markası Manyetik Kireç Önleyici ürünlerde de sektör lideri konumundadır. Miramak internet sitesinden satın alacağınız su arıtma cihazınız ücretsiz kargo ile size teslim edilecek. En geç 3 gün içerisinde de ücretsiz olarak servis gelip kurulumunu yapıp size teslim edecektir. Ürün teslimatından 1 yıl sonra yine Miramak sitesinden alacağınız filtre seti size ücretsiz kargo ile gönderilecek, ve ardından ücretsiz olarak montajı yapılacaktır. Servis hizmetleri tamamen ücretsiz sunulmakta ürün veya filtre satın aldıktan sonra sürpriz servis hizmeti fiyatlarıyla karşılaşmayacaksınız. Siz site üzerinden ödediğiniz fiyatı bileceksiniz. Ayrıca hem cihaz hem filtre değişimlerini vade farksız 9 taksitle ödeyebileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.