Genel Bilgi ve İçerikler

Samsunda Kaç AVM Var? Samsun AVM İsimleri

724

Samsunda kaç AVM var? Samsun AVM isimleri neler? Alışveriş merkezleri insanların çok sayıda ihtiyacını giderebileceği alanlardır. Genel olarak kapalı alışveriş merkezleri içerisinde cam bulunmamaktadır. İçeriden bakıldığında dışarısı görünmez. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi de insanların zamanın nasıl aktığına şahit olmamaları, AVM içerisinde daha fazla vakit harcamalarıdır. Ne kadar çok vakit harcanırsa, alışveriş yapma ihtimali de o kadar artacaktır.

Samsunda Kaç AVM Var?

Samsun, Türkiye’nin en çok büyüyen şehirleri arasında yer alıyor. Eski Rus pazarının yerine yeni Rus pazarının yapılması Samsun için en büyük devrim niteliği taşıyan yenilikler arasındaydı. Atakum sahil yolunun yenilenmesi, Batıpark gibi alanların tamamı Samsun için son derece önemli. Samsun’da ayrıca yeni yapılan alışveriş merkezleri ile insanlar bu alanlarda gezebiliyor, ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Samsun merkeze yakın en çok bilinen 5 AVM bulunuyor.

Samsun AVM İsimleri

Samsun’da çok sayıda alışveriş merkezi bulunmaktadır. Samsun AVM isimleri:

  • Samsun Piazza AVM
  • Atakum Yeşilyurt AVM
  • Bulvar AVM
  • Citymall
  • Lovelet AVM

şeklindedir. Bulvar AVM ve Lovelet AVM diğer avmlere oranla daha açık bir alana kurulmuştur. Ve ayrıca Samsun’un ilçelerinde de alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Örneğin Bafra’da Çelik Park AVM, Çarşamba’da Vefa Alışveriş merkezi bulunuyor.

Samsunda Kaç AVM Var? Samsun alışveriş merkezi isimleri nelerdir? Sorularına sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.