Genel Bilgi ve İçerikler

Opencart E-Ticaret Paketleri

223

Opencart E-ticaret paketleri konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Opencart bir çevrimiçi alışveriş yönetim sistemi olup, günümüzde Opencart kullanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Çok yönlü avantajları bir arada sunan bu sistemde, işletme sahipleri onlarca farklı özelliğe bir arada ulaşabilmektedir. Opencart E-ticaret paketleri, farklı fiyatlar ve özellikle ile karşımıza çıkmaktadır.

Opencart E-Ticaret Paketleri

Paketler nasıl satın alınır? Paket özellikleri, fiyatları ve isimleri nelerdir? Gibi sorular günümüzde çok sayıda kişi tarafından soruluyor. E-ticaret platinum, E-ticaret platinum plus, E-ticaret platinum full, Büyük firmalara özel paket gibi farklı paketlere opencartglobal.com güvencesi ile ulaşılabilir. Kurulum paketlerinin bazı özellikleri ise genel olarak şu şekildedir:

  • Blog ve içerik yönetimi yapılabilir
  • Yabancı dil desteği bulunmaktadır
  • Sepete ekle popup özelliğine sahiptir
  • Üyeliksiz hızlı alışveriş yapılabilir.
  • İndirimli ürünler modülü bulunmaktadır.
  • Kargo modülleri bulunmaktadır.
  • Ödeme modülleri bulunmaktadır.
  • Ürün düzenleme modülleri bulunmaktadır.
  • Seo optimizasyonu bulunmaktadır.

Bu özelliklerden de görülebileceği üzere, Opencart kurulum paketleri, sadece ürün satışına yönelik olarak değil, ayrıca sitenizin gelişimi açısından da sizlere faydalı olabilecek paketlerdir. Çünkü seo optimizasyonu ile ilgili sayfalarınızı arama motorlarına uygun bir hale getirebilirsiniz. Ürüne özel, kategoriye özel, içerik sayfalarına özel düzenlemeler yapabilirsiniz.

Opencart E-Ticaret Paket Fiyatları Ne Kadar?

Opencart e-ticaret kurulumunun fiyatları, alınmak istenilen hizmetin boyutuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kurulum konusunda uzman bir kuruluş olan Opencartglobal.com ‘da 9 Şubat 2021 tarih itibari ile mevcut fiyat aralığı 2.000tl ile 10.000 tl arasında değişmektedir. Kuruluş, farklı büyüklüklere sahip işletmelere yönelik farklı çözümler sunmaktadır. Sizin için hangi paket uygun ize özelliklerini inceleyerek dilediğiniz paketi tercih edebilirsiniz.

İsteğiniz doğrultusunda, düşündüğünüz paketi satın almadan önce, sitede yer alan Gsm, Whatsapp veya sabit hat numaralarından bir tanesini kullanarak kuruluş yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz. E-ticaret sektörüne atılım yaparak, sizler de geçmişe göre daha fazla kazanan kuruluşlar arasındaki yerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bugün, işinize yapacağınız bu yatırım ilerleyen dönemlerde sizlere çok yüksek kazançlara ulaştırabilir. Daha kapsamlı bilgiler için ise Opencart Türkiye yani opencartglobal.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.