Genel Bilgi ve İçerikler

Livu Uygulaması Nedir Nasıl Para Kazanılır?

601

Livu uygulaması nedir? Görüntülü sohbet özellikleri ile rastgele yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanıyor musunuz? Yeni ilişkilerinizi geliştirmek için hediye alışverişinde bulunmak ister misiniz? Aynı zamanda, gizlilik ve güvenlik özellikleriniz konusunda endişeli misiniz? Biliyor musunuz, LivU uygulaması 195 ülkeden kayıtlı kullanıcıya sahiptir.

LivU Uygulaması nedir?

LivU, dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmak için iyi bilinen bir uygulamadır, istediğiniz kişiyle sohbet edebilir veya canlı görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Uygulama, farklı ülkelerden insanları farklı bir dille tanımanıza olanak tanır, böylece livU ajans aracılığıyla insanları birbirine bağlayarak birden fazla dil öğrenebilirsiniz. Ayrıca yayıncılık yaparak evden para kazanma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Livu Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

Livu uygulamasından belirli şartları sağlayan kişiler para kazanabilir. Bunun için belli başlı kriterler bulunmaktadır. Bu şartlara akira ajans yani akirajans.com internet sitesi sayesinde ulaşmanız mümkündür. Livudan para kazanarak kendinize ek bir gelir oluşturabilirsiniz. Konu ile ilgili daha kapsamlı detaylara ise az önce belirtmiş olduğumuz site sayesinde ulaşabilirsiniz.

LivU Uygulaması Özellikler

  • Facebook veya e-posta ile hızlı kaydolun.
  • Dünyanın her yerinden insanlarla ücretsiz görüntülü sohbet.
  • Metin, görüntülü sohbet yerine metin yazmayı tercih eden kişiler için mevcuttur.
  • Sohbet geçmişi, sevdiğiniz kişilerle iletişim halinde kalmanızı sağlar.
  • Görüntülü sohbet sırasında eğlenceli çıkartmalar gönderin, sohbeti hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getirin.

4G internet bağlantıları çağında, görüntülü arama ve görüntülü sohbet en yaygın iletişim şeklidir. Görüntülü arama uygulamaları giderek daha fazla trend alıyor. LivU, bu görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Bu uygulamayı kullanarak LivU para kazanma şansına da sahipsiniz.

LivU nasıl para kazanırım sorusunu merak ediyorsanız, Akira Ajans LivU uygulaması hakkında her şeyi müşterilerine aktarmaktadır. Hemen akirajans.com sitesine girerek LivU yayıncılık hakkında her tür bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.