Genel Bilgi ve İçerikler

Karabağlar – Gaziemir – Buca Arçelik Servisi

76

Beyaz eşya ürünlerini zorunlu olduğumuz için kullanmaktayız. Evimizde işyerimizde günlük yaşantımızın hemen hemen her anında klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi elektrikli ev aletlerine ihtiyaç duymaktayız. Uzun süreli kullanımlarda arızalı olan cihazlarınız için karabağlar arçelik servisi izmirde hizmet veren bir firmadır. Sizlerde arızalı olan cihazlarınız için 0850 305 5220 nolu müşteri iletişim numaramızdan servis kaydı oluşturabilir, arızalı ürün için yerinde hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel Arçelik Servisi cihazlarınızın arıza çözümlerini yerlerinde çözüme kavuşturur. Onarımı yapılan cihazlara firma tarafından 1 yıl parça garantisi verilir. Kombi bakımı konusunda bilgi sahibi olan firma ısıtma amaçlı kullanılan kombileriniz için aynı zamanda profesyonel bakım hizmeti vermektedir. Sizlerde belirli periyodlarla kombilerinizin bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin.

Karabağlar - Gaziemir - Buca Arçelik Servisi

Buca Arçelik Servisi

Buca arçelik servisi buca semt ve mahallerinde klima tamir, montaj ve bakım için hizmet verir. Klimam su akıtıyor, klima soğutmuyor, klima sesli çalışıyor, klima koku yapıyor gibi şikayetlerde bulunabilirsiniz. Bu arızaların en büyük sebebi cihazlarınızın düzenli olarak bakımı yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Her yıl klima bakımlarınızı ihmal etmeden yaptırırsanız cihazlarınızın çalışma performansı en yüksek seviyeye çıkar ve düşük enerji sarfiyatı yaparak maddi anlamda kar etmenizi sağlar vede çalışma ömürleri uzar. Arçelik Beyaz Eşya Klima Servisi hizmetlerini büyük bir titizlikle takip ederek sizlere en iyi hizmeti sağlamayı bir ilke edinmiştir.

Gaziemir arçelik servisi aynı karabağlar buca bölgeleri gibi gaziemir merkez ve semtlerinde beyaz eşya servisi, klima servisi, kombi servisi, buzdolabı servisi gibi teknik servis ihtiyacı duyan elektrikli ev aletleri cihazların satış sonrası teknik servis ihtiyaçlarınıza çözüm üretir. Aynı müşteri iletişim numaramız ile gaziemir ilçesinde arızalı cihazlarınıza teknik servis çağırma talebinde bulunabilirsiniz. Haftanın 7 günü yirmidört saat hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin görüşlerine önem veriyor müşteri memnuniyetinizi her zaman ön planda tutuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.