Genel Bilgi ve İçerikler

ininal Nedir ininal plus ne işe yarar?

43

ininal Nedir Ne İşe Yarar?

ininal nedir ne işe yarar? sorusu ininal ismini ilk kez duyanların merak ettiklerinin başında gelir. Ön ödemeli bir kart olan ininal, geleneksel bankacılık yöntemlerinin aksine yeni tip banka biçimidir. ininal’in BDDK onaylı sertifikalı bir kuruluştur. Dolayısıyla buradaki tüm finansal işlemleri ve ödemeler güven ortamında gerçekleşir. Yani, ininal resmi kurumların tanıdığı yeni jenerasyon bir bankacılık hizmetidir. ininal’e ait ön ödemeli kart ile yaş sınırına takılmaksızın herkes finansal işlem yapabilir. Halihazırda milyonlarca kullanıcıya hizmet veren ininal, Türkiye’nin en popüler dijital cüzdanlarından biridir.

ininal kartı, anlaşmalı iş yerlerinden sadece kart ücretini tek seferlik ödeyerek temin etmek mümkündür. ininal kartın çipli ve temassız özellikleriyle standart bir banka kartından hiçbir farkı yoktur. ininal nedir ne işe yarar? konusunda kartın ön ödemeli oluşu öne çıkmaktadır. Dolayısıyla kart sahipleri karta yüklediği kadar harcama yapabilir. Bunun dışında kart bakiyesini ininal mobil uygulaması üzerinden görmek mümkündür. Kart ile online alışverişler mümkün iken, mobil uygulama ile çeşitli ödemeler ve para transferi gibi bankacılık hizmetleri yapılır. Kullanıcıların 5 taneye kadar ininal kartı uygulamaya kaydetme hakkı vardır.

İlgili bağlantıya buradan ulaşabilirsiniz: https://www.ininal.com/ininal-kart

ininal Avantajları Nelerdir?

ininal ile uygulama içerisinde veya farklı bir bankaya para transferi mümkündür. Aynı şekilde hesaba gelen transferler de hızla hesaba geçer. Bazı markaların ve sitelerin ininal’e özel kampanyaları mevcuttur. Dolayısıyla ininal üyeleri bu işlemlerden karlı çıkmaktadır. Yüklediğin kadar harca prensibiyle ininal, insanların para kontrolünü sağlayabilmesi açısında büyük önem taşır. Üyeler, ilk başta standart kullanıcı olarak başlar. Ancak ardından mobil uygulama üzerinden kişiselleştirme yaparak işlem limitlerini yükseltebilir.

ininal nedir ne işe yarar? meselesinde yüzlerce kuruma fatura ödemesi yapma imkanı, e-pin satın alma ve anlaşmalı işletmelerde geçerli kampanyalar öne çıkar. Kısacası ininal ön ödemeli bir kart olmasının ötesinde çağın gereksinimlerine uygun bir bankacılık hizmetidir. ininal ile 7/24 bankasız para transferi, QR ile ödeme gibi bireysel hizmetleri yapmak mümkündür. Ancak ininal satıcılar için de sanal pos özelliğini devreye sokmuştur. Türkiye’nin en popüler ön ödeme kartı ininal kart ile dilediğin her yerde ödeme yapabilirsin.

ininal.com ile hayatını kolaylaştır, yeni teknolojiler kullanarak vaktiniz size kalsın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.