Genel Bilgi ve İçerikler

İlk Buluşmada Nereye Gidilir?

416

İlk buluşmada nereye gidilir? Genel olarak ilk buluşma, kişilerin birbirlerine karşı izlenimleri için son derece önemlidir. Bu süreç genel olarak her iki taraf için de heyecanlı bir deneyim olmaktadır. İlk buluşmada nereye gidebileceğiniz konusunda tam anlamıyla bir fikir sahibi değil misiniz? O halde yazımızın devamını okuyarak konu ile ilgili bir fikir sahibi olabilirsiniz.

İlk buluşmada gideceğiniz yerin seçimine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü ilk gideceğiniz yerin seçimi, karşı taraf için önemli bir izlenim olacaktır. Belirlediğiniz yerde karşınızdaki kişi ne kadar mutlu olursa, bu durum aranızdaki mutluluğa da doğal olarak yansıyacaktır.

İlk Buluşmada Nereye Gidilir?

Gelelim asıl sorumuzun cevabına. İlk buluşmada nereye gidilir? İlk buluşmada gidilecek yere karar vermek aslında oldukça stresli bir iştir. Çünkü; herkes ilk buluşmasının çok özel ve pürüzsüz olmasını ister ve haklısınız. Çünkü ilk buluşmanın gerçekleştiği ortam kişiler üzerinde olumlu ya da olumsuz bir etkiye sebep olabilir.. İşte bunun için, ilk buluşmada mekan seçimi çok önemlidir.

İlk buluşmada nereye gideceğinize karar vermek için öncelikle günün hangi saatinde buluşacağınızın belli olması gerekmektedir. Çünkü; sabah erken saatlerde gerçekleşecek bir ilk buluşma için harika kahvaltı mekanlarını ziyaret edebilirsiniz. Ya da ilk buluşma akşam saatlerinde olacaksa; enfes restoranlara gidebilir, keyifli bir akşam yemeği eşliğinde ilk buluşmanızı gerçekleştirebilirsiniz

İlk buluşmada nereye gidilir?

Bizler bu yazımızda sizler için; ilk buluşmada gidebileceğiniz kahvaltı ve akşam yemeği için bir kaç farklı restoran tavsiyesinde bulunduk.

Şimdi buyurun, vakit kaybetmeden tavsiyelerimize bir bakalım:

Harika bir kahvaltı önerisi: Kalendertepe Restaurant

İlk buluşmanız sabah erken saatlerde olacaksa; size harika bir kahvaltı mekanı tavsiyemiz var. Mekan, Sarıyer’in sırtlarında bulunan harika bir restoran. Hafta sonları mekanda serpme kahvaltı hizmeti de var.

Meyve ağaçlarının süslediği, doğa ile iç içe olacağınız bu bahçe, ilk buluşmanız için oldukça huzur verici ve doğru bir tercih olacaktır. Unutmadan söylemekte de fayda var ki; Kalendertepe Restaurant, aynı zamanda şömineli ve sıcacık bir akşam yemeği restoranı. Akşam yemeği için de değerlendirebileceğiniz bu mekan, kendine has dekore edilmiş ortamı ile sizi kendisine hayran bırakacaktır.

Kahvaltı için bir alternatif daha: Garipçe

İlk buluşma için eğer sıradan mekanlardan farklı ve sakin bir rota tavsiyesi arıyorsanız, Garipçe tam da size göre. Bu tavsiyemizi değerlendirirseniz, Garipçe’de enfes bir Karadeniz kahvaltısı yapabilir, denize karşı kahvenizi yudumlayabilir ve sadece ilk buluşmanın büyüsüne kapılabilirsiniz. Size adeta şehir dışındaymış hissi verecek Garipçe, ilk buluşmanızda heyecanınızı yatıştıracak ve sizi mutlu etmeden göndermeyecektir.

Akşam buluşacakları da unutmadık: Big Chefs – Tarabya

Boğaz’a karşı keyifli bir yemek yiyebileceğiniz Big Chefs Tarabya, ilk buluşma için oldukça doğru bir tercih olabilir. Big Chefs’in o loş havası ve şık dekore edilmiş ortamı ile eminiz ki sizde kendinizi bu mekanda oldukça rahat hissedeceksiniz.

İstanbul’da Değil Misiniz?

O halde ilinizde ve bulunduğunuz bölgede aklınıza en çok yatan yerleri inceleyebilirsiniz. İlla ki kapalı bir yere gitmeniz elbette gerekmiyor. Özellikle pandemi sürecinde bazı kişiler kapalı alanlardan ziyade açık alanları tercih edebiliyor. İsteğiniz doğrultusunda açık kafe tarzı yerlere gidebilir, soğuk ya da sıcak bir şeyler içerek birbirinizi daha iyi bir şekilde tanıyabilirsiniz. İlk buluşmada nereye gidilir? Sorunuza sizler için en iyi şekilde cevap sunmaya çalıştık. Umarız bu yazımızdan memnun kalmışsınızdır.

İlk buluşmada nereye gidilir? Sorusuna sizler için en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. İlk buluşmada nereye gideceğiniz sizin kişiliğinize de bağlı bir durumdur. Örneğin kalabalığı pek sevmeyen kişiler daha sessiz sakin yerleri tercih edebilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.