Genel Bilgi ve İçerikler

Fransa Hat Fiyatları Ne Kadar?

41

Fransa hat fiyatları ne kadar? Fransa özellikle kadınların ilgi alanını çeken ve aynı zamanda çiftlerin romantik seyahatler yapmayı tercih ettiği ülke olarak bilinir. Seyahatlerin yanında aynı zamanda kalıcı olarak ya da uzun süreli giden Türk vatandaşları da bulunmaktadır. Fransa Türkiye’den çok fazla işçi alımı yapan ülke olmasa da Türk işçisi alan Avrupa ülkelerinden biridir.

Fransa Hat Fiyatları Ne Kadar?

Fransa sınırları içerisinde yaşayan Türk vatandaşları, kaldıkları süre zarfı içerisinde iletişimlerini daha aktif kullanmak adına hat sahibi olurlar. Fransa hat fiyatları 15.99 €’ya kadar ulaşır.  Fransa hatları diğer ülke hatları gibi ön ödemeli ve faturalı olmak üzere iki türdür.  Ön ödemeli hatlara ulaşmak ya da satın almak daha kolay olurken faturalı hatlara sahip olmanın bazı kuralları vardır.

Fransa’da hat fiyatı, Türk Lirasına çevrildiğinde ortalama olarak 145tl olmaktadır.

Ön ödemeli hatlar kısa süre Fransa’da kalan vatandaşların tercih ettiği bir unsur olurken, faturalı hat sahibi olmak isteyen vatandaşlar ise en az bir yıl süresinde Fransa’da kalmaları gerekmektedir. Tüm bunların yanında ön ödemeli hatlara pek çok hat satım alanlarından da ulaşabilirsiniz. Satın alımı için de pasaportlarınız yeterlidir. Hatta kalma süresi gezi seyahatleri için sınırlı olan Türk vatandaşları da ön ödemeli hat sahibi olabilirler.

Faturalı hatlar daha geniş kalma süresi olan Türk vatandaşlarının kullanımı için uygun olur. Faturalı Hat için hem bir yıllık kalma süresi hem de Fransa’da kaldığınız yerin önemi vardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.