Genel Bilgi ve İçerikler

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

54

Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev

Kısa süreli, günübirlik tatillerinizde, özel günlerinizde arkadaşlarınızla veyahut yakınınızla güzel bir vakit geçirmeniz için Beylikdüzü günlük kiralık ev imkanını kullanabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü gibi önemli günlerinizde ev rahatlığında kutlamalarınızı gerçekleştirmeniz için kiralık evlere başvurmanız oldukça makuldür. Bu dairelerin içerisinde normal bir evde bulunan her malzemeyi ve eşyayı bulabilirsiniz. Hayatınızın bir günü içerisinde yaptığınız tüm aktiviteleri bu evler içerisinde de gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Yemeklerinizi hazırlayabilir, duş alabilirsiniz. Bu evlerde vakit geçirirken hijyen ve temizlik konusunda kafanızda bir soru işareti oluşmasını engellemek adına titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Evlerin her kullanım sonrasında derin bir temizleme ve dezenfekte sürecine girmektedir. Kullanılan tüm eşyalar titizlikle temizlenmektedir. Bunun yanında kişisel kullanılacak olan ürünler tek kullanımlık paketler içerisinde servis edilmektedir.

Beylikdüzü

Dairelerimiz günlük hayatın içerisinde olduğu teknoloji seviyesi içerisinde donatılmış olarak kiralanmaktadır. Klima ve kombi sistemleri ile rahat bir ev imkanını sizlere sunacaktır. Klima sayesinde istediğiniz seviyede ortamın sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Bunun yanında kombi sistemleri sayesinde sıcak suya ve duş imkanına kolayca sahip olacaksınız. Kesintisiz bir şekilde 7/24 sıcak su şansına sahipsiniz. Yüksek kalite televizyon imkanı ile hem yerel hem de uluslararası kanalları izleyebilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz internet sayesinde müşterilerimize konaklama süresince yüksek hızda internet sağlamaktayız. Mutfak içerisinde yemek takımları, ocaklar ve buzdolabı bulunmaktadır. Beylikdüzü günlük kiralık ev tutarak konaklamanız boyunca yemeklerinizi yapabilir ve koruyabilirsiniz.

Dairelerimiz konum olarak oldukça önemli bir yerdedir. Ulaşım imkanları oldukça kolay bir şekildedir. Metrobüs, metro ve otobüs servisleri evlerimize çok yakındır. Bunun yanında Beylikdüzü günlük kiralık ev yer olarak merkezi bir konumda bulunmaktadır. Alışverişleriniz ve ihtiyaçlarınız için günün her saatinde açık marketler ve yemek yerleri bulabilirsiniz. Konaklamanız boyunca rahat ve kalitenin tadına varacaksınız. Firmamız müşterilerine daima en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Bizlere iletişim numaralarımız ile ulaşarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Konaklama fiyatlarını, ulaşım ve konum bilgilerini öğrenmek için bizlerle iletişime geçmelisiniz. Müşteri memnuniyeti adına hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.