Genel Bilgi ve İçerikler

Ankara Butik Pasta

355

Ankara Butik Pasta

En mutlu ve özel günlerinizde mutlaka o anın önemini anlatan bir pastaya ihtiyaç duyarsınız. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara kendilerini özel hissettirmek için istediğiniz tasarımı bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Pucake Nefis Tatlılar Atölyesi hayallerinizi canlandırmak için yıllardır hız kesmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Atölyemizde usta eller en güzel günlerinize hayat vermek için yıl dönümü pastaları, nişan pastaları, doğum günü pastaları, sevgililer günü pastaları, diş buğdayı pastaları, anneler günü pastaları ve meslek pastaları gibi birçok pasta çeşidi yapılmaktadır.

Pastane pastaları kesinlikle butik pastalar ile karıştırılmamalıdır ve birbirinden oldukça farklıdır. Pastanelerde hızlı olmak ve adetli pasta çıkartmak esas alınmaktadır. Tasarım ve figür çeşitleri standart bir kalıptadır. Ankara butik pasta çeşitleri kişiye ve müşteri taleplerine özel büyük bir işçilik kullanılarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler organik olmakla birlikte, krema ve kek gibi ürünler tazelik açısından teslim gününe uygun şekilde hazırlanmaktadır. Atölyemizde stoklu çalışma gibi bir durum söz konusu olmadığı için müşteriler siparişleri teslim tarihinden en az 1 hafta önce oluşturmalıdır.

Ankara butik pasta

Eşsiz ve göz kamaştıracak butik pastalara sahip olmak için isim, telefon numarası, teslim saati, pastanın kaç kişilik olacağı, pasta içeriği, pasta görseli, ödeme şekli, pasta ile ilgili istenilen ekstra detayları  Ankara butik pasta paylaşmanız ve sadece teslim gününü beklemeniz yeterli olacaktır. Lezzeti, sağlığı, kaliteyi ve görsel şöleni bir arada bulmak istiyorsanız İnternet sitemizi ziyaret edebilir ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık, Lezzet ve Görsel Bir Şölen İçin Butik Pasta

Ankara butik pasta organik ve 1. sınıf malzeme kullanması ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi ve lider konumuna gelmeyi başarmış durumdadır. Atölyemizde içinde katkı maddesi bulunan hiç bir malzeme kullanılmamaktadır. Kullandığımız tüm malzemelerin doğal olması, lezzeti de beraberinde getirmektedir. Kişiye özel olarak  hazırladığımız tüm ürünlerimiz sağlıklı olmasının yanı sıra, taptaze olması sayesinde de tercih edilmektedir.

Butik pastaların, pastane pastalarının yerini almasının en önemli nedenlerinden biride görsel olarak kişileri tatmin etmesidir. Atölyemizde, pasta üzerinde yer alan tüm dekoratif süslemeler ve figürler el işçiliği ile hazırlanmaktadır ve renk uyumu başta olmak üzere, tüm ayrıntılar için titizlik ile çalışılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.