Genel Bilgi ve İçerikler

Yeni Nesil Cam Balkon Sistemleri

190

Yaşam alanlarında hayat kalitesini artıracak ürünlerden biride cam balkon sistemleridir. Evinizde yada özel mülklerinizde 4 mevsim kullanım şansı bulunmayan açık alanları cam balkon ile her mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Hem olumsuz hava koşullarından korunabilir hemde kendinize ekstra alanlar yaratabilirsiniz. 

Cam balkon sistemleri eski tip modellerine göre günümüzde alternatif bir çok farklı modeli ile ilgi görmektedir. Isıcamlı cam balkon çeşitleri artık daha fazla yalıtım özelliği sunar ve soğuk havalardan etkilenmezsiniz. Motorlu otomatik sistemler sayesinde de yerinizden kalkmadan kumanda ile camları açabilir veya kapatabilirsiniz.

Hangi Cam Balkon Sistemi En İyisidir?

Yapınızın mevcut durumu ve balkon teknik özelliklerine göre kullanılması düşünülen cam balkon doğru seçilmelidir. Cam balkonlarda sistemde kullanılan profil yapıları, cam renkleri, ray ve fitil sistemleri, montaj teknikleri değişkenlik göstermektedir. Sürgülü model, katlanır sistem, giyotin cam ve ısıcamlı modellerden biri mutlaka yapınıza uyum sağlayacaktır.

Tercih edilecek ürünün doğru seçimi için yerinde iş öncesinde keşif yapılması gerekmektedir. Cam balkon uzmanı sistemin yapılacağı yerin ölçüleri, açık alan özelliklerini, rüzgar yönünü, güneş alan kısımlarını görmesi imalat öncesinde ve sizin uzun yıllar sorunsuz kullanımınız için önemli olacaktır. 

Yeni Nesil Cam Balkon m2 Fiyatları

Standart klasik cam balkon sistemi bilindiği üzere katlanır modeldeki ürünlerdir. Fiyat olarak da en uygunu 2021 yılı itibari ile bu üründür. Sürgülü sistemde yine katlanır model gibi fiyat yönünden uygun olan ikinci ürün olup en yüksek metrekare fiyatı olan ürün ise ısıcamlı modellerdir. 

Ortalama İstanbul projeleri için 450‘den başlayan m2 fiyatları olup 800‘ye ulaşan fiyatları vardır. Eğer kendiniz balkon ölçünüzü aldıysanız cam balkon fiyat hesaplama uygulaması ile kolayca karşınıza çıkacak ücretleri görebilirsiniz. 

Cam Balkon Su Geçirir mi?

Klasik ve standart cam balkonlar için su geçirmez demek pek inandırıcı olmaz. Hatta hatalı işçilikler nedeni ile ciddi su sızmaları sistemde yaşanabilmektedir. Bu nedenle hem ürün kalitesi hem de kurulum ve montaj bu ürünler için oldukça önemlidir. 

Anadolu cam balkon firması yeni nesil ürünleri ile hem konforu hem de kaliteyi sizlerle buluşturuyor. Ürünler hakkında tüm detaylı teknik bilgileri ilgili siteden inceleyebilir ve merak ettiklerinizi uzmanlara danışabilirsiniz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.