Genel Bilgi ve İçerikler

Trend olan damatlık modelleri neler?

19

En özel ve güzel günlerden biri olan düğün gününde damat da gelin kadar şık olmalıdır. Bu nedenle damatlık seçimi de gelinlik seçimi kadar önem taşımaktadır. Damatlık seçiminde vücut tipi, düğünün olacağı mevsim ve konsept gibi unsurlar dikkate alınarak tercih yapılır. Sürekli değişen moda ve trendleri göz önünde bulundurarak seçim yapmak gerekmektedir.

Renkli damatlık modelleri

Damatlık modelleri denildiğinde akla ilk gelen siyah ve lacivert gibi klasik damatlıklar gelmektedir. Farklılıktan hoşlanan damat adayları için ise renkli modeller trendler arasında yer alıyor. Yaz ve bahar aylarında yapılacak olan düğünlerde tercih edilebilecek olan renkli damatlıklara çiçek desenli kravatlar da eşlik ediyor.

Kadife ceketli damatlık modelleri

Kış ve sonbahar aylarında yapılan düğünlerde kadife ceketli damatlık modelleri tercih edilmektedir. Bu yılın trendleri arasında bulunan kadife ceketli damatlıklar, genellikle siyah renkte tercih edilse de lacivert ve bordo renkli kadife ceket tercih eden damat adayları da bulunuyor.

Beyaz damatlık modelleri

Özellikle bahar ve yaz aylarındaki düğünlerde tercih edilen beyaz renkteki damatlık modelleri, diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda trend olan modeller arasında yer alıyor. Modern ve şık bir görünüm isteyen damat adayları için beyaz ve krem renklerde ki damatlık modelleri de ön planda bulunuyor.

Kruvaze ceketli damatlık modelleri

Özel günlerin ve resmi davetlerin vazgeçilmezi olan kruvaze ceketler, bu yılda damatlık modellerine uyarlanıyor. Otel ya da sahilde düğün yapacak olanlar için kruvaze ceketli damatlık modelleri doğru bir tercih olacaktır.

Tüvit damatlık modelleri

Bu yıl trend olan damatlık modelleri arasında tüvit damatlıklar da yer alıyor. Özellikle kış ve sonbahar mevsimlerinde yapılacak düğünler için daha uygun olan bu model tercih edilebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.