Genel Bilgi ve İçerikler

Tiny House Almak İçin Çok Fazla Neden Var

6

Tiny house almak için çok fazla sebep bulunur. Bunların başında gelen, doğa ile iç içe özgür bir yaşamdır. Tabiattan kopmadan, istenilen konumda yaşamın adresi tiny house tarzı evlerdir. Atadan kalma arazilerin sit alanı olması ya da iskana uygun olup olmaması, tiny house evler için engel teşkil etmez. Mobil tarzı tiny house evler ile en güzel arazilere bu evler rahatlıkla bırakılabilir.

Tiny House Almak İçin Çok Fazla Neden Var

Tiny house evler, yaklaşık otuz metrekarelik yaşam alanları ile içinde yaşayanlara konfor sunma becerisine sahiptir. Hem konforlu hem de modern tarzda inşa edilmiş olan bu evler, her metrekaresi ile maksimum kullanım alanı sunar. Sabit olabildiği gibi araç arkasında taşınabilen mobil özelliklere de sahiptir. Tiny evler gibi kuruluşlar aracılığıyla tiny house sahibi olmak mümkün olabilmektedir.

Mutfakları, oda ve banyoları ile adeta ufak bir ev gibi olan tiny house modellerin en ufak metrekareleri on beş metrekareden başlar. Tekerlekli olmaları römorka takılı vaziyette yol almasına imkan tanır. Şık stilleri ile içi istenildiği şekilde dizayn edilebilen minimal ve kullanışlı yaşam alanlarıdır. Özgür yaşam alanları denildiği zaman akla ilk gelen bu tür yapılardır.

https://www.tinyevler.com/tinyhouse

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.