Genel Bilgi ve İçerikler

Aras Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aras Kargo Çalışma Saatleri

231

Aras kargo takip nasıl yapılır? Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Aras kargo şirketi, ürün gönderimi konusunda sıklıkla tercih ediliyor. Taşımacılık alanında 1989 senesinde faaliyete geçmiş olan şirketin, çok sayıda bölge müdürlüğü ve transfer merkezi bulunuyor. Farklı çok sayıda hizmeti, ek hizmeti ve çözümü bulunan bu şirket ile genel olarak internet üzerinden ürün alan kişiler karşı karşıya kalıyor.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Kargo göndermek veya şubeden kargo teslim almak isteyen kişiler için Aras Kargonun çalışma saatleri de büyük önem arz etmekte. Aras kargo çalışma saatleri, hizmetlere göre değişkenlik gösteriyor. Şöyle ki:

Tabloda da yer aldığı üzere, farklı hizmetlerin farklı çalışma saatleri içerisinde gerçekleştiğini sizlere söyleyebiliriz.

Aras Kargo İletişim Bilgileri

Genellikle kargosu ulaşmayan, geciken, kargoyla ilgili sorunlar yaşayan ya da bilgi almak isteyen kişiler Aras kargo iletişim bilgileri aracılığıyla firma yetkililerine ulaşmak istemekte. Bunun için en sık tercih edilen yöntemlerden bir tanesiyse, çağrı merkezi aracılığıyla iletişime geçmektir. Aras Kargo müşteri hizmetlerine 444 25 52 nolu müşteri hizmetleri aracılığıyla ulaşmak mümkün olmaktadır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras kargo müşteri hizmetlerine ulaşmak bazen hemen mümkün olsa da, yoğun mesai dönemi içerisinde biraz zor olabiliyor. Eğer Aras kargo takip işlemleri için ya da diğer konularda müşteri hizmetlerine ulaşamazsanız, bir süre sonra tekrar deneyebilirsiniz. Denemeleriniz sonuç vermezse eğer, size en yakın Aras kargo şubesini ziyaret ederek sorularınızı sorabilirsiniz.

Aras Kargo Şubeleri

Genel olarak şubelere kargo teslim almak ya da kargo göndermek için gidiliyor. Genel olarak ürün gönderimi ardından alıcı tarafından Aras kargo takip işlemlerine başlanıyor. Şubelerdeki yoğunluk, şubenin bulunduğu bölge nüfusuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Aras kargo şubelerini görüntülemenin bir kaç yolu var. Akıllı bir telefon kullanıyorsanız, harita uygulaması aracılığıyla arama kısmına “Aras kargo” yazabilirsiniz. Veya resmi web siteleri https://www.araskargo.com.tr/tr/contact_aras_subeler.aspx bağlantısı üzerinden şubeleri görüntüleyebilirsiniz.

Aras Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gelelim asıl sorumuza. Aras kargo takip sorgulama nasıl yapılır? Takip işlemleri kargo takip ve e-ticaret takip olarak ikiye ayrılır. Kargo takipte, takip numaranızı girerek kargonuzun çıkış yapıp yapmadığını, şu an nerede olduğunu, dağıtıma çıkıp çıkmadığını görebilirsiniz. E-ticaret takip ise farklı sitelerden alınan ürün ya da ürünlerin size özel verilen bir kod ile gerçekleşir. https://www.araskargo.com.tr/tr/ bağlantısı aracılığıyla bu takip işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Alt kısımda yer alan görseldeki ilgili alanı (alanları) siteye giriş yaptığınızda doldurmanız yeterli.

Aras Kargo Takip Hata Veriyor

Şayet takip esnasında Aras kargo takip kodu hata veriyorsa, bir eksiklik var demektir. Ya takip kodunu eksik yazıyorsunuzdur ya da istenilen formatta yazmıyorsunuzdur. Size verilen kodu ilgili alana doğru yazdığınızdan emin olun. Yine hata alıyorsanız ürün satın aldığınız yer size kodu yanlış olarak iletmiş olabilir. Kendileriyle iletişime geçerek kodu doğru iletip iletmediklerini sorabilirsiniz.

Aras Kargo Takip Sorgulama İşlemleri Ücretli Mi?

Aras kargo takip sorgulama işlemleri ücretsizdir. Bu hizmet, firma tarafından sürecin daha kolay bir şekilde yürütülmesi adına ücretsiz olarak sunulur. Aras kargo resmi web sitesi aracılığıyla takip işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.