Genel Bilgi ve İçerikler

Tente Fiyatları Ne Kadar?

230

Tente fiyatları ne kadar? Bilindiği üzere tente, yaz ve kış aylarında istenilen alanlarda güvenle kullanılabilen, çeşitli doğa olaylarına karşı koruma sağlayabilen ürünlerdir. Bu ürünler, ayrıca çeşitli renk ve model seçeneklerinde satışa sunulduğu için, kurulduğu alanları görünüm açısından daha güzel bir hale getirebilir. Tente, genel olarak kafe, restoran gibi alanlarla bağdaştırılsa da, kişisel olarak da ürünler elbette kullanılabilir. Bu sayede yaşam alanlarınızda konforunuzu arttırabilir, istediğiniz alanları daha prestijli bir hale getirebilirsiniz.

Tente Fiyatları Ne Kadar?

Bir ürün satın almadan merak ettiğimiz ilk şey doğal olarak fiyatıdır. Tente fiyatları belirlenirken tercih edilmek istenilen ürünün boyutu, üretimi esnasında kullanılan malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Küçük boyutlu bir tenteyle, büyük boyutlu bir tente arasında doğal olarak fiyat farkları olmaktadır.

Alt kısımda yer alan fiyat ibareleri, sektörünün en iyi firmaları arasında yer alan armatente.com ‘dan alınmıştır:

Tentelerde kullanılan ithal kumaşlar için fiyat Mtül başına 600 TL olarak belirlenmiştir. Şayet yerli kumaşlar tercih ediliyorsa 500 TL, PVC branda kullanılıyorsa 450 TL ücret talep edilmektedir.

Kullanıldığı alanı çok şık bir hale getiren pergola tente fiyatları 10 metre kare altındaki alanlar için 9.500 TL olarak belirlenmiştir. 10 metrekareyle 25 metrekare alana sahip pergola tenteler için belirlenen fiyat 10.500 TL’dir. Eğer korunmaya alınacak olan alan 26 metrekare ya da daha fazlaysa her m2 için 460 TL fiyat talep edilmektedir.

Bükümlü pergola sistemler ise çok daha profesyonel bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerde 25 m2 alana kadar değişen alanlara sahip olan ürünler 11.000 TL’den satışa sunulur. Eğer daha büyükse her m2 için 550 TL ücret talebi yapılmaktadır. Bu harika fiyatlar ile kaliteli tente çeşitlerinden yararlanabilmek için armatente.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Tente Nereden Alınır?

Bu soruyu Google’a yazdığınızda yüzlerce seçenek arasında kaybolabilir, son derece kararsız kalabilirsiniz. Firmanın güvenilirliği, bugüne kadar imza attığı işler, müşterilerinin memnuniyeti, ürünlerinin kalitesi gibi varyasyonların tamamı son derece önemlidir. Çok sayıda tente modeline kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz, firma yetkililerine konu ile ilgili olarak aklınıza takılanları sorabileceğiniz, aile sıcaklığında kuruluşlardan bir tanesi armatente.com ‘dur. İlgili tüm detaylar bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.