Genel Bilgi ve İçerikler

Provimes Kargo Takip Yazılımına Genel Bakış

190

Gönderilerin ve teslimatların sorunsuz şekilde gerçekleşmesini istemek, tüm işletmelerin ve kurumların hakkıdır. Süreç oldukça uzun ve karmaşık olduğu için çoğu zaman ipin ucu kaçar ve istenen verim alınamaz. Kargo takip yazılımı aracılığıyla hiçbir gönderinizde ve teslimatınızda sorun yaşamamak artık çok kolay ve hızlı. Müşteri memnuniyeti amaçlı kurulmuş olan sistemde, ziyaretçiler ve toplantılar için de özel çözümler bulunuyor. Bu çözümler kurumsal hayatı kolaylaştırırken, uzun ömürlü bir iş planı için kullanıcılarını teşvik ediyor.

Kargo Takip Süreci

Kargo yönetimi müşterilerinize ulaştırmanız gereken tüm kargoları izleyebileceğiniz bir sistemi içermektedir. Özel panel aracılığıyla, e-ticaret sisteminizin en verimli dönemine geçiş yapabileceksiniz. Gönderilerinizin kim tarafından teslim alındığını bilmek, doğru yere ulaşıp ulaşmadığını anlamak en doğal hakkınızdır. Hem kargo hem de evrak gönderimi oldukça karmaşık işler olduğu için bunu kolaylaştıran bir sistem geliştirilmiştir. Mobil uygulamaya da sahip olan sistem üzerinden dilediğiniz panel yardımıyla tüm süreçlerinizi kontrol edebileceksiniz.

Gönderici ve Alıcı

Gelen ve giden tüm kargolar hakkında detaylı bilgiyi edinmek için ara yüze tüm bilgilerin girişi yapılmalıdır. Her gelen kargo ve teslimat için ayrı bir bölüm oluşturularak girişler sağlanır. Gönderici adı ve kişisel veri alanları, karşılıklı anlaşmalı olarak doldurulmalıdır. Teslim alan kişi ve gönderinin bekletildiği yer gibi bilgiler de gönderi bölümüne eklenebilir. Böylece kargolarınızın şirket içerisinde kaybolması engellenir.

Bilgilendirme Mesajı

Kayıp kargolardan kurtulmak ve tüm gönderilerinizin personellerinize eksiksiz ulaşmasını istemek en doğal hakkınız. Geliştirilmiş sistem sayesinde, alıcının kim olduğu sisteme girildikten sonra, sms ya da mail yoluyla bilgilendirmek yapılmaktadır. Bu da gönderinin işletmenize ulaştığını ve kargonun alınmak için beklediğini işaret etmektedir.

Kargodan gelecek önemli evraklar varsa, kaybolmasını kimse istemez. İşte bu sistem de müşterilerine tam olarak ihtiyaç duyduğu bu özelliği sağlıyor. Tüm kargoların sahiplerine ulaşmasını sağlıyor, her birinin doğru alıcıyla buluşmasında büyük önem taşıyor. Özellikle büyük şirketlerde kargo entegrasyonu sağlanması, şirketin geleceği ve ilerlemesi için de büyük önem taşıyor.

Kargo Entegrasyonu ve Doğru Teslimat

Kurumunuz dışından gelen ve işletmeniz için son derece önemli olan evrakların kaybolmaması için son derece gerekli olan sistem, girişler ve bilgilerden oluşmaktadır.

Görevli personelin gerçekleştirdiği işlemler dahilinde, kurum içi ve kurum dışı:

  • Tüm kargolar,
  • Paketler,
  • Evraklar,
  • Belgeler hem koruma altında olacak hem de güvenilir olacaktır.

İşletmeniz içerisindeki bu gönderilerin kaybolmaması ve yanlış kişilere teslim edilmemesi için gerekli olan kargo takip sistemi, son derece gelişmiş alt yapı ve ara yüze sahip olan özel sistem tarafından sunuluyor. İsterseniz kamu kurum ve kuruluşlarında olun, isterseniz özel ofis ya da plazada fark etmez, sistem tümüyle bütüncül bir politika sağlayarak, tüm kargoların yerine ulaşmasında yardımcı olmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.