Genel Bilgi ve İçerikler

Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

20

Penis büyütme nasıl yapılır? Erkekler zaman zaman penis boyutları ve görünümleri hakkında endişe duyabilirler. Genel anlamda Penis Boyu genetik midir sorusuna, belirli unsurlar tâbi olabilmektedir. Bunun genetiğin içerisinden gelen bazı kromozom ve gen yapısına bağlı olması esas alınarak uzmanlar tarafından yapılan birçok araştırma ile kanıtlandığı ortaya çıkmıştır.

Penis boyunu etkileyen faktörler olarak, genetik yapı, hormonal faktörler ve beslenme alışkanlıklarının yanı sıra bazı kimyasal maddelere maruz kalma gibi dikkate alınması gereken birçok faktör vardır.

Penisinizin Boyutunu Ne Etkiler?

Penis boyutunun büyük ölçüde genetik olduğu düşünülmektedir. Babandan miras aldığın bir şey değil. Her iki ebeveynin de aktardığı benzersiz bir kombinasyon genleridir. Farklı kromozom kombinasyonlarını miras aldıkları için erkek kardeşlerin penislerinin boyutu farklı olabilir. Biyolojik cinsiyetinizin bir penis geliştirip geliştirmeyeceğinizi belirlediğini not etmek ilginçtir. Bununla birlikte, penisinizin boyutunu belirleyen X kromozomudur.

Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Günümüzde penis büyütme konusunda Cem Özlük ile iletişime geçilebilir. Cemozluk.com ‘a giriş yapabilirsiniz. Penis büyüme, testosteron içeren bir grup seks hormonu olan düşük androjen seviyeleri tarafından engellenebilir.

Kallmann sendromu veya Klinefelter sendromu gibi nadir görülen genetik durumlar doğurganlığı ve penis boyutunu etkileyebilir.

Bazı erkek çocuklar, penislerinin akranlarından daha küçük görünmesi nedeniyle gecikmiş ergenlikten endişe duyabilir. Gecikmiş bir büyüme yaşayan ergenlerin çoğu, 18 yaşına kadar akranlarına yetişirler.

Penisinizin boyutunu değiştirmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok. Vücut şekliniz, vücut yağınız ve kasık kıllarınızın tümü penisinizin boyutunu etkileyebilir.

Penis büyütme nasıl yapılır? Sorusuna en iyi şekilde sizler için cevap vermeye çalıştık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.