Genel Bilgi ve İçerikler

Pendik Moto Kurye

49

Pendik moto kurye hizmetleri istenen koşulları uygun her paketi aynı gün içerisinde şehirdeki herhangi bir konuma ulaştırır. Kuryeler son yıllarda en çok tercih edilen ve hayatı kolaylaştıran hizmetlerden bir tanesidir. Özellikle kalabalık ve yoğun şehirlerde moto kurye hizmetleri sıkça tercih edilir.

Pendik moto kurye kullanmanın avantajları nelerdir?

Moto kurye kullanmanın en büyük avantajı acil bir gönderimi hızlıca ulaştırmasıdır. Özellikle zamanın kısıtlı olduğu iş hayatında moto kuryeler kurtarıcı rolündedir. Fatura ödemelerinde, acil evrak gönderilmesinde, kimlik, pasaport gibi gönderimlerde moto kuryeler sıkça tercih edilir. Pendik moto kurye kullanmanın pek çok avantajı bulunmaktadır:

  • Kuryeler bireysel ya da kurumsal gönderim ihtiyaçlarını özenle gerçekleştirir.
  • Çoğu firma mesai saatleri dışında da hizmet verir. Bu sayede 7gün 24saat acil ihtiyaç gönderimi yapılmaktadır.
  • Moto kurye hizmetleri ile kişilerin işleri kolayca halledilir ve trafik ya da stresle uğraşmak zorunda kalmazlar.
  • İstenen herhangi bir gönderim hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilir.
  • VIP kurye hizmeti kullanılarak en geç 1 saat içerisinde İstanbul’un istenen bir köşesine gönderim yapılabilir.

Sıralanan bu avantajların yanında her kurye firmasının kendine özel avantajları bulunmaktadır. Müşteriler ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda kendilerine uygun bir firma bulmakta zorlanmayacaktır.

Pendik moto kurye hizmetlerinin süreleri nedir?

Pendik moto kurye firmaları hizmetleri için  ortalama süreler hesaplamıştır. Müşterinin isteğine bağlı olarak paketler normal, hızlı ya da acil olarak teslim edilebilmektedir. Profesyonel moto kuryeler ile çalışan firmalar gönderim teslim sürelerinde bir aksaklık yaşamazlar. Kurye hizmetleri ve süreleri:

Normal moto kurye hizmeti:  normal hızda giden moto kuryeler İstanbul içerisinde ortalama 180 dakikada paket teslimi gerçekleştirir. Bu süre en uzak mesafe baz alınarak hesaplanmıştır. Daha yakın olan bir mesafede süre de kısalacaktır.

Hızlı moto kurye hizmeti: Express olarak da geçen bu hizmet İstanbul içerisinde ortalama  90 ile 120 dakika arasında paket teslimi gerçekleştirmektedir. Normal kuryeden daha hızlı giden Express kuryelerin fiyatı da daha fazla olacaktır.

VIP  moto kurye hizmeti: Pendik moto kurye acil hizmeti İstanbul içerisinde 60 ile 45 dakika arasında paket teslimi yapmaktadır. Bu teslimatta kurye yalnızca müşteriye özel çalışır. Bu nedenle teslimatlar daha hızlı ve daha pahalıdır.

Pendik moto kurye ile gönderilen ürünün boyutlarına dikkat edilmeli mi?

Moto kurye hizmetlerinde ürün göndermek için belirli bir boyut standardı bulunmaktadır. Müşteriler motosiklet üzerinde taşınmayacak hiçbir ürünü gönderemez. Aksi durumda kurye motosikletin hâkimiyetini sağlayamayacak ve kaza yapacaktır.

Pendik moto kurye firmaları kendilerine ulaşan müşterilere ürünleri ile ilgili sorular sormaktadır. Müşteri ürünün boyutu ve ağırlığı ile ilgili doğru bilgi vermelidir. Aksi bir durumda kurye teslimatı kabul etmeyecektir. Firmanın standartlarına uygun gönderimler kurye tarafından teslim alınır ve gideceği yere ulaştırılır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.