Genel Bilgi ve İçerikler

Nur Viral Hangi Kanallarda Sunuculuk Yaptı?

249

Nur Viral hangi kanallarda sunuculuk yaptı? Nur viral kimdir? Kimdirkim.com sitesi sunuculuk yaptığı program sonrası sık sık gündeme gelen Nur Viral ’in kim olduğuna dair sizin için bilgiler edindi. Edindiğimiz bilgiler arasında doğum tarihi ve yılı tam olarak bilinmemekle birlikte İstanbul’da dünyaya gelmiş ve bütün yaşamını burada sürdürmüştür. İlk, orta ve yükseköğrenimini İstanbul’da tamamlayan Viral, aynı zamanda Üsküdar ve Kadıköy Anadolu Musiki cemiyetlerinden ders almıştır.

Nur Viral Kimdir?

Üniversite mezunu olan sunucu, 1993 yılından beri radyoculuk ve sunuculuk yapmaktadır. Kariyerinin ilk yıllarında uzun bir dönem 5. Mevsim adlı Türk Sanat Müziği programını sunmuştur. Alanında son derece profesyonel olan Nur Viral, aynı zamanda ilk sağlık programı sunucuları arasında yer alır. Viral, İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses TV de sağlık programı sunuculuğuna başlamış ve uzun yıllar kariyerini bu programda farklı kanallar aracılığıyla sürdürmüştür.

Nur Viral Hangi Kanallarda Sunuculuk Yaptı?

Sırasıyla Kanal 7, TNT, Samanyolu, Show, Türkmax Gurme ve Beyaz TV Olmak üzere pek çok farklı kanalda yemek programı sunuculuğu yapmıştır. Kişisel olarak yemekler ve dünya mutfakları hakkında da bilgi edinmeyi çok seven Viral, aynı zamanda Türk Sanat Müziğine hayranlık duymaktadır. Şu an, Hayatta Her Şey Var adlı kadın programını sunmakta ve kariyerine bu doğrultuda devam etmektedir.  Ünlü Nur Viral, 2016 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ekonomi Başdanışmanı Cemil Erten ile Roma Büyükelçiliği’nde dünya evine girmiştir ve halen evlilerdir. Viral ‘in ilk evliliğinden bir kızı vardır.

https://www.kimdirkim.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.