Genel Bilgi ve İçerikler

Lenovo Servis İzmir

72

Lenovo servis İzmir sizlerle…İzmir lenovo servis olarak, garanti süresi biten ya da garanti kapsamına girmeyen lenovo marka cihazlar için onarım ve bakım hizmeti sunuyor ve uygun fiyat politikası çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarınızda meydana gelen her türlü arızanın bakım ve onarımı için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Tam donanım ile genişletilmiş laboratuvarlarımızda, alanında uzman ekibimiz ile hizmet sunmaktayız. Garanti kapsamına dahil olmayan tüm lenovo marka cihazlarınıza gereken donanımsal ve yazılımsal onarımı özenle gerçekleştiriyoruz.

izmir hp servisi

Lenovo Servis İzmir

Yılların verdiği deneyim ve birikim ile hizmet vermekte olan lenovo servisimiz, her türlü teknik sorunu uzman kadrosu ile en kısa zamanda çözmektedir. Bünyemizde onarılan her cihaza, 3 ay ila 3 yıl arasında bir garanti süresi vermemiz, Lenovo servis İzmir olarak farkımızı açıkça ortaya koymaktadır. Garantili bir hizmet almak isteyenlerin daimî tercihi olan izmir servis lenovo ile iletişime geçmeyi unutmayınız. Hizmet verdiğimiz teknik servis kapsamlarını web sitemizde yer alan başlık üzerinden inceleyebilir ve yine web sitemizde yer alan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Başlıca sunduğumuz hizmetler aşağıda verilmiştir;

  • Ekran değişimi (LCD panel değişimi)
  • Ekran kartı değişimi
  • Pil değişimi
  • Anakart onarımı
  • Chipset onarımı
  • Diğer hizmetler

İzmir Servis Lenovo Nasıl İletişim Kurabiliriz?

İnternet sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaramızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Bizim size ulaşmamızı istiyorsanız yine web sitemiz üzerinde yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekecektir. Bu başvuru formuna, sizinle iletişim kurabilmemiz için bir iletişim numaramızı ve detaylı arıza bilgisini yazmanız gerekecektir.

https://www.izmirlenovo.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.