Genel Bilgi ve İçerikler

İsim Kaydet Kaliteli Hosting Hizmeti

12

Günümüzde internet sitesi sahibi olan hemen hemen herkes hosting hizmetinin ne kadar önemli olduğunu bilir. İnternet alemini bir dünya olarak düşünürseniz internet sitenizi bu dünya içinde yer alan bir yapı, şehir veya oluşum olarak düşünebilirsiniz. Yani hosting hizmeti sizin sitenizin internet dünyasında konumlanmasını sağlar. Hosting hizmeti olmadan web siteniz internet üzerinde yer almaz, alamaz.

Bu kadar önemli olan bir hizmet tabii ki de kaliteli bir hosting firması olan İsim Kaydet firmasından sağlanması gereken bir hizmettir. Siz değerli müşterilerimiz için bünyemizde birbirinden farklı ve birbirinden kaliteli hosting paketleri bulundurmaktayız. Bu paketlerin isimleri sırasıyla premium hosting paketi, kurumsal hosting paketi ve sınırsız hosting paketi olarak belirlenmiştir. Siz değerli müşterilerimiz bu paketlerden dilediklerini tercih ederek satın alabilir ve deneyimleyebilir.

Tarafımıza başvuran kullanıcılardan ilk kez bizi tercih edecek olanlara özel indirimler sağlanmaktadır. Bu indirimlerin temel sebebi yeni gelecek olan kullanıcıların hizmetimizi deneyimlemesini sağlamaktır. Uygun fiyatlara hizmetlerimizi denedikten sonra standart fiyatlardan hizmet almaya devam edebilirsiniz. Standart fiyatlar da oldukça uygun fiyatlar dahilindedir. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Ayrıca fiyatların bu kadar uygun olmasının yanı sıra dilediğiniz zaman sorgusuz sualsiz iade etme ayrıcalığına sahip olursunuz. Bu konu hakkında detaylı bilgilendirmeyi sitemizde bulunan canlı destek ekibinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Canlı destek ekibini yalnızca bu konu için değil geri kalan bütün sorularınız ve yaşadığınız sorunlarınız için de kullanabilirsiniz. Sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti için çalışmakta olan ekibimiz sizlerden gelecek mesajları dört gözle beklemektedir.

İsim Kaydet Ücretsiz SSL

Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu neden İsim Kaydet firmasını tercih etmeleri gerektiklerini sorgulamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için neden bizleri tercih etmeniz gerektiğini anlatacağız.

İsim Kaydet firmamızın bünyesinde bulunan paketlerin tamamında ücretsiz olarak SSL sertifikası bulunmaktadır. SSL sertifikasının ne denli önemli olduğunu site sahipleri oldukça net bir şekilde biliyordur fakat bizler yine de kısa bir şekilde açıklayalım. SSL sertifikası sitenizin güvenli bir site olduğunu, kullanıcıları siteye girdikleri bilgilerin son derece güvenilir bir şekilde korunduğunu ve saklandığını belirten bir sertifikadır. Bu sertifika olmadan kurulacak bir sitenin fazla ziyaretçisi olmayacaktır. Çünkü bir kez ziyaret eden bir kişi tekrardan ziyaret etmeyecektir. Bunun temel sebebi kişisel bilgilerinin güvenliğinin sağlanmıyor oluşudur. Bu sertifikaya sahip olan sitelerin adreslerinin sol tarafında bir kilit işareti olur ve linkleri https ile başlar. Https ise http’nin şifrelenmiş halidir. Yani çok daha güvenlidir ve kişisel bilgilerin girilmesi gereken, kayıt formu bulunan veya ödeme alan her türlü sitede bulunması gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.